Murat Göğebakan ilk eşinden neden ayrıldı? Murat Göğebakan kaç evlilik yaptı? Murat Göğebakan ilk eşinden neden ayrıldı? Murat Göğebakan kaç evlilik yaptı?

Kim Milyoner Olmak İster'de işte 5 milyonluk soru ve cevabı: Milyoner sorusu ve cevabı: Ilki Sinop inceburunla Hatay'ın en güneyi arasına 2 Iğdır'ın en doğusu ile Gökçeada'nın en batı ucu arasında olmak üzere 2 adet Kuş uçuşu çizgi çekilecek olsa bu iki çizgi nerede kesişird?  12 Kasım 2023 Pazar günü Kim Milyoner Olmak ister Eyüp İşler'e sorulan 5 milyonluk yarışma sorusu ve cevabı. Her Pazar günü saat 20:00'da ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sevilen sunucusu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile yeni bölümüyle karşımızda. Her hafta ilgi çekici sorularla karşımızda olan Kim Milyoner Olmak ister bu hafta da şaşırtıcı sorularla karşımızda.

Milyoner 5 milyon soruyu açtıran Eyüp İşler Kimdir?

Eyül İşler Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü Öğrencisi, Erzurum'da doğup Bitlis'te büyüdü, Yarışmada baraj sorusunu geçene kadar bir sırrını saklamıştır. Bu sırrı, yanına gelen arkadaşı Edip Demir açıklamıştır. Edip Demir, “Eyüp çok alçakgönüllüdür, söylemiyor ama üniversite sınavına iki kere girdiği halde ilk 100 dereceye giremediği için üçüncü kez girmiştir. Sonunda 49. olmuştur” demiştir.

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı

Milyoner sorusu ve cevabı: Ilki Sinop inceburunla Hatay'ın en güneyi arasına 2 Iğdır'ın en doğusu ile Gökçeada'nın en batı ucu arasında olmak üzere 2 adet Kuş uçuşu çizgi çekilecek olsa bu iki çizgi nerede kesişirdi?

A- Çorum
B- Yozgat
C- Sivas
D- Tokat

Doğru Cevap: A - Çorum