Sosyal medya platformlarında sıkça aratılan isimlerden biri haline gelen Michiel Callebaut'un hayatı ve biyografisi araştırılıyor. Futbolla ilgili içerik üreten Callebaut'un futbolcu olup olmadığı merak ediliyor. İşte detaylar...

Michiel Callebaut kimdir?

Michiel Callebaut futbolcu mu, kimdir, gibi soruların cevapları araştırılıyor. Callebaut futbolcu değildir, futbolla ilgili içerikler üretmektedir. Michiel, Celine Dept ile birlikte Celine & Michiel adında bir YouTube kanalı işletmektedir. Kanal, 2 milyondan fazla aboneye sahip ve videoları 400 milyondan fazla kez izlenmiştir. Çift, kanalda dans, şarkı, futbol ve vloglar gibi çeşitli içerikler üretmektedir.

Uyuşturucu Baronu Urfi Çetinkaya kimdir aslen nereli? Uyuşturucu Baronu Urfi Çetinkaya kimdir aslen nereli?

Michiel aynı zamanda profesyonel bir padbol oyuncusudur. Padbol, iki kişilik bir futbol çeşididir ve duvara monte edilmiş bir file ile oynanır. Michiel, Belçika Milli Padbol Takımı'nda forma giymektedir ve 2019'da Avrupa Padbol Şampiyonası'nda bronz madalya kazanmıştır.

Michiel Callebaut Kimdir Nereli Boyu Yaşı Kilosu Kaç Michiel Callebaut Futbolcu Mu (1)

Michiel Callebaut, hem sosyal medya fenomeni hem de profesyonel bir sporcu olmasıyla dikkat çeken bir isimdir. Farklı alanlarda elde ettiği başarılar ile birçok kişiye ilham kaynağı olmaktadır. Michiel Callebaut'un, Belçika'nın en büyük futbol kulüplerinden biri olan Anderlecht ile bir anlaşmaya vardığı bildirildi. Callebaut'un, kulübün sosyal medya platformlarında içerik üreteceği ve futbol becerilerini sergileyeceği belirtildi. Bu anlaşma, Callebaut'un kariyerinde önemli bir dönüm noktası olarak değerlendiriliyor.

Michiel Callebaut nereli?

Michiel Callebaut Belçikalı'dır.

Michiel Callebaut kaç yaşında?

6 Nisan 1996 doğumlu Callebaut,28 yaşındadır.

Michiel Callebaut boyu kilosu kaç?

Callebaut 1.90 boyunda ve 80 kilogram ağırlığındadır.

Kaynak: Haber Merkezi