İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in paylaşımı ile ablası hakkınd çok fazla soru arama motorlarında aratılıyor. Ve bu merak edilen soruların başında Meral Akşener’in ablası Mualla Özen neden öldü? Mualla Özen kimdir? Mualla Özen'in cenazesi ne zaman kılınacak? İşte bu ve buna tarz soruların cevaplarını sizler için araştırdık ve derledik. haberimizin içeriğindedir. Göz atabiliriz...

Meral Akşener’in ablası Mualla Özen kimdir?

Meral Akşener’in ablası Mualla Özen, 1948 yılında Kocaeli’nin Derince ilçesinde doğdu. Şuan yaşasaydı 76 yaşında olacak idi. Evli ve iki çocuk annesi olan Özen, emekli bir öğretmendi. Özen, uzun zamandır kanser tedavisi görüyordu.

Mualla Özen'in cenazesi ne zaman kılınacak?

Meral Akşener’in ablası Mualla Özen'in cenazesi; 03.02.2024 tarihinde ikindi vakti İzmit Gündoğdu köyünden kalkacaktır. Köyünde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecektir.

Mualla Özen’in vefatını sosyal medya hesabından duyuran Meral Akşener, “Ablam Mualla Özen hakkın rahmetine kavuştu. Cenazemiz bugün ikindi vakti İzmit Gündoğdu köyünden kalkacaktır. Mekânı cennet olsun…” ifadelerini kullandı. 

Meral Akşener’in ablası Mualla Özen'in ölümü hakkında siyaset camiasında çok fazla tanınmış kişi taziye mesajı yayınladı. İşte o mesajlar  şu şekildedir;  

Özen’in vefatını sosyal medya hesabından duyuran İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, “Genel Başkanımız Meral Akşener’in kıymetli ablası Mualla Özen, Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip İzmit’in Gündoğdu köyünde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecektir. Mekanı cennet olsun” ifadelerine yer verdi.

İYİ Parti Yalova İl Başkanlığı; Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in kıymetli ablası Mualla ÖZEN’in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendik.Cenazesi 03 Şubat Cumartesi günü, ikindi namazından sonra İzmit’in Gündoğdu köyünden kaldırılacaktır.

Merhuma Yüce Allah’tan rahmet, Genel Başkanımıza, ailesine ve sevdiklerine sabırlar dileriz.Mekânı cennet olsun…

Yaşar Baş; Genel Başkanımız sayın Meral Akşener'in kıymetli ablası Mualla Özen’in vefat haberine derin bir üzüntüyle öğrendim.

Adam Buksa kimdir? Antalyaspor forveti Adam Buksa kaç yaşında? Buksa boyu kaç cm? Adam Buksa kimdir? Antalyaspor forveti Adam Buksa kaç yaşında? Buksa boyu kaç cm?

Ruhu şad mekanı cennet olsun. Genel Başkanımıza,ailesine ve Partililerimize başsağlığı diliyorum.

İYİ Parti Soma İlçe Başkanlığı; Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in Ablası Mualla Özen Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur. Merhuma Allah'tan Rahmet Geride Kalan Yakınlarınada Sabır Ve Başsağlığı Diliyoruz.

Avhakan Tekercioğlu; Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in kıymetli ablası Mualla Özen’in vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Merhumenin ruhu şad, mekanı cennet olsun.

Başta Genel Başkanımız olmak üzere bütün aile üyelerine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Allah rahmet eylesin…

Zehra Demirbaş;Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in muhterem ablası Mualla Özen’in vefatını büyük üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhumeye Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve tüm sevenlerine sabırlar diliyoruz.

Cenazesi 3 Şubat Cumartesi (bugün) İzmit/Gündoğdu mahallesinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası toprağa verilecektir.

Gürkan Özcan; Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in ablası Mualla Özen'in vefat haberini üzülerek öğrendim. Merhume Özen'e Allah'tan rahmet, değerli ailesine sabırlar dilerim.

Yüksel Akbaba; Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener 'in değerli ablası Mualla Özen'in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim.Merhumeye Allah'tan rahmet, Genel Başkanımıza ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Ruhu şad, mekânı cennet olsun.

Alparslan Yapağı; Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in kıymetli ablası Mualla Özen, Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Bugün ikindi namazını müteakip İzmit’in Gündoğdu köyünde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecektir. Ruhu şad mekanı cennet olsun.

Halil Aslan; Hakkın rahmetine kavuşan Genel Başkanımız Meral Akşener’in kıymetli ablası Mualla Özen'e Allah'tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum. Makamı alî, mekanı cennet olsun inşallah.

Turan Yaldır; Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in kıymetli ablası Mualla Özen Hanımefendinin vefatını derin bir üzüntüyle öğrendim.Mualla ablamızın Ruhu şad, makamı cennet olsun… Genel Başkanımıza ve bütün aile üyelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.

Bülent Sarı; İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in kıymetli ablası Mualla Özen’in vefat haberini üzüntüyle öğrendim.

Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Soykan Dikici;Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in ablası Mualla Özen'in vefatını üzüntüyle öğrendim.

Merhumeye Cenabıhak'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun...

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı,Hilmi Er;  Genel Başkanımız Sn. @meralaksener 'in kıymetli ablası Mualla Özen’in vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrendim. Cenazesi;03.02.2024 (bugün) ikindi vakti İzmit Gündoğdu köyünden kalkacaktır.

Merhumeye Allah'tan rahmet, Sayın Genel Başkanımıza ve tüm sevenlerine sabır dilerim.Başımız sağ olsun.

Ferdi Zeyrek;  İyi Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener'in değerli ablası Mualla Özen'in Hakk'ın rahmetine kavuştuğunu derin bir üzüntü ile öğrendim. Merhumeye Allah'tan rahmet, ailesi ve sevenlerine sabır diliyorum. Mekânı cennet olsun

Gencay Yıldıztekin; Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in değerli ablası Mualla Özen vefat etmiştir. Cenazemiz bugün ikindi vakti İzmit Gündoğdu köyünden kalkacaktır. Merhumeye Allah’tan rahmet, Genel Başkanımıza ve yakınlarına sabır diliyorum.

Ve bunlar gibi daha birçok kişi taziye mesajı yayınladı.

Özen ve Akşener ailelerine bizde Sarıgöl Gündem Gazetesi olarak,Merhumeye Allah'tan rahmet, ailesi ve sevenlerine sabır diliyoruz. Mekânı cennet olsun...

Kaynak: Hatice Zeybek