Nihal Candan kiminle evlendi ve ne zaman evlendiği araştırılırken Nihal Candan'ın eşi kimdir merak ediliyor. Suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından kardeşi Bahar Candan'la hapse giren Nihal Candan'ın 4 ay önce evlendiği ortaya çıktı. Peki, Nihal Candan kiminle evlendi, eşi kimdir? Mehmet Faruk Çiçek kim, kaç yaşında ve nereli? İşte haberin detayları...

Mehmet Faruk Çiçek ile Nihal Candan evli mi? 

Suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, suç örgütüne üye olma, kurma suçundan gözaltına alınan Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler, çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı. Tutuklandığını duyunca sinir krizi geçiren Nihal Candan'ın bir süre önce nikah masasına oturduğu Mehmet Faruk Çiçek ile evlendiği öğrenildi. 

Mehmet Faruk Çiçek ile Nihal Candan evli mi Mehmet Faruk Çiçek kimdir (2)

Candan kardeşler kimdir? Bahar ve Nihal Candan neden gözaltına alındı?

 Mehmet Faruk Çiçek kimdir?

Mersin Toros Koleji ve Toros Üniversitesi’ni bitidikten sonra ticarete atıldı. Seyid Lojistik ve Daim Tobacco’nun sahibi Çiçek İstanbul’da yaşıyor. Seyid Lojistik ve Daim Tobacco’nun sahibi iş insanı Faruk Çiçek sosyal projelere verdiği destekle dikkatleri üstüne çekti.

Recep Baltaş kimdir? Technopat'tan neden kovuldu? Recep Baltaş kimdir? Technopat'tan neden kovuldu?

Mehmet Faruk Çiçek ile Nihal Candan evli mi Mehmet Faruk Çiçek kimdir (1)

Sahip olduğu şirketlerin imkanlarını sosyal projeler ve gençler için kullanacağının altını çizen Çiçek “Paylaşımın önemini herkes kavramalı. Şahsen paylaşmanın daha fazla mutluluk verdiğin küçük yaşlarda fark ettim ve yaşayarak da bunun doğruluğunu öğrendim.Tecrübelerim bugünkü sosyal sorumluluk anlayışımın şekillenmesinde mutlaka etkili oldu. Sosyal sorumluluk iyi huylu bir virüs gibi, ne kadar erken yaşta insanın kanına girerse birey ve toplum için o kadar faydalı oluyor” dedi.

Mehmet Faruk Çiçek ile Nihal Candan evli mi Mehmet Faruk Çiçek kimdir (3)

 Mehmet Faruk Çiçek aslen nereli?

Faruk Çiçek aslen Şırnak, Silopilidir.

 Mehmet Faruk Çiçek kaç yaşında?

1986 doğumludur. Yani 37 yaşındadır.

Bahar Nihal Candan neden tutuklandı? Candan kardeşlerin suçu ne? Bahar Nihal Candan kardeşler nasıl zengin oldu?