Ünlü şarkıcı Hadise ile birlikteliği olan ve boşandıktan sonra adı birçok isimle anılan Mehmet Dinçerler kim? Mehmet Dinçer'lerin yeni sevgilisi kim? Valentına Maceri kim? Hadise'nin eski eşi kim? Hadise ve Mehmet Dinçer'ler ne zaman boşandı?İşte merak edilen o soruların yanıtını sizler için araştırdık ve derledik. Haberimizin içeriğinde mevcuttur...

Hadise'nin eski eşi kim? Mehmet Dinçerler kim?

Hadise Açıkgöz veya sahne adıyla Hadise, 22 Ekim 1985 yılında  dünyaya gelmiştir. Sivaslı bir ailenin kızı olan Hadise, 2005 yılında yayınlanan ilk stüdyo albümü "sweat'te" yer alan "Stir Me Up" şarkısıyla Belçika'da ve Türkiye'de tanınmaya başladı. Türk şarkıcı Hadise, iş insanı Mehmet Dinçerler ile evlendi. 

Mehmet Dinçerler,  Türkiye'de pek çok ilde ağı bulunan zincir gıda merkezi Hacı Sayid'in kurucusudur. Türkiye’de Hacı Sayid’in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler’in ise oğludur.

1988 yılında dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO’sudur ve aynı zamanda bir iş insanıdır. Burhan Dinçerler, Gloria Jean's Coffees'in isim haklarını 2012 yılında satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler'e teslim etti.

Hadise ve Mehmet Dinçer'ler ne zaman evlendi? Hadise ve Mehmet Dinçer'ler ne zaman boşandı?

Hadise ve Mehmet Dinçer'ler, 30 Nisan 2022 tarihinde Çırağan Sarayı'nda dünya evine girdiler. Fakat çok uzun sürmeyen bu evlilik, 15 Eylül 2022 tarihinde Dinçerler'e boşanma davası ile son buldu.

Çift, 30 Eylül 2022 tarihinde Beykoz Adliyesi'nde anlaşmalı olarak boşandı. 5 ay evli kalan ve boşandıktan sonra adı birçok isimle anılan Mehmet Dinçerler, yeni aşkıyla gündeme geldi.

Hadise'nin yeri doldu ; Mehmet Dinçerler yeni aşkını buldu!

Mehmet Dinçer'lerin yeni sevgilisi kim? Valentına Maceri kim?

30 Nisan’da Hadise ile evlenen, 30 Eylül’de de tek celsede boşanan Mehmet Dinçerler, gönlünün yeni prensesini buldu! Bir süredir görüştüğü genç kadın ile birlikteliği olan kadın Valentına Maceri kim? Valentına Maceri nereli? Valentına Maceri ne iş yapıyor? İşte o meraklı soruların yanıtı haberimizin içeriğindedir...

Valentına Maceri kim?

4 Ağustos 1993 yılında Almanya'da dünyaya geldi. Ayrıca Maceri İtalyan bir ailede büyüdü. 1.64 cm olup 59 kilodur.

Valentına Maceri, ana dilleri Almanca ve İtalyancaydı, ayrıca İngilizce, Fransızca ve İspanyolca da konuşuyordu. Babası Ugo Maceri'nin Nürnberg'de bir restoranı var ve orada garson olarak çalışmaktaydı annesi ise  Stefania Pisu-Maceri de bir İtalyan restoranında çalışıyordu.

Valentina Maceri dindar bir şekilde büyüdü. Lise diplomasını 2012 yılında İtalya'ya taşınmadan önce Nürnberg'deki DFB Elit Futbol Okulu'nda tamamladı.

Maceri, futbola Post SV Nürnberg'de başladı ancak daha sonra 1. FC Nürnberg'in altyapı takımına geçti.

2010'da o zamanın ikinci lig takımı TSV Crailsheim'a geçti.

8 Ağustos 2010'da DFB Kupası'nda ilk ana turda SV Dirmingen kadın futbol takımına karşı ilk rekabete çıktı. İlk golünü deplasmanda 4-0 kazandıkları maçta attı.

Profesyonel ilk maçına 15 Ağustos 2010'da  1. FC Köln'e karşı deplasman maçında çıktı.

2011/12 sezonunda 19 lig maçı (bir gol) ve bir kupa maçı oynadı.

2012 yılında İtalya'ya ASD CF Bardolino'ya taşındı.

2013 senesinde İtalya'dan ayrıldı ve spor sunucusu olmak amacıyla memleketinde medya eğitimi almaya başlamak için eski gençlik kulübü 1. FC Nürnberg'e katıldı.

Gazetecilik kariyeri nedeniyle futbol kariyerine son vermeden önce Regionalliga Süd'de dört lig maçı oynadı.

Maceri, futbol kariyerinin ardından Mittweida Üniversitesi'nde okumaya başladı.

2014'ten 2017'ye kadar iletişim eğitimi aldı ve bu eğitimini Uygulamalı Bilimler Lisans derecesi ile tamamlayan Maceri, ayrıca Nürnberg'deki Campus M21'de spor, etkinlik ve medya yönetimi alanında lisans eğitimini tamamladı.

Ocak 2015'ten Temmuz 2018'e kadar Kicker spor dergisinde serbest olarak çalışan Maceri, çalışmalarının bir parçası olarak Sky Sport News ve Sport1'de staj yaptı.

Maceri, eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra Eylül 2018'den Eylül 2020'ye kadar Alman spor kanalı Sport1'de çalıştı.

UEFA Şampiyonlar Ligi'nin canlı yayınları sırasında taraftar konuşmalarının eş moderatörlüğünü üstlendi ve yerel izleyicileri ve sosyal medya kanalı kullanıcılarını tartışmalara dahil etti.

Ahmet Kaya neden yurt dışına gitti? Suçu ne? Ahmet Kaya neden yurt dışına gitti? Suçu ne?

Ayrıca, Sky Sport News'te futbol yıldızlarının çalma listesi olan MEINE 11 formatının moderatörlüğünü yaptı.

Bugün Almanya'da ve yurt dışında TV ve etkinlik sunucusu olarak çalışmaktadır.

2023'ten bu yana, İsviçreli ücretli TV yayıncısı BLUE'nun Şampiyonlar Ligi yayınlarının moderatörlük ekibinde yer alıyor ve DAZN için düzenli olarak Şampiyonlar Ligi'nin öne çıkan programlarının moderatörlüğünü yapıyor.

2024'ten itibaren her Pazar WELT TV'de “BILD SPORT” konuşma formatını sunmakta.

Ayrıca çoçukluk idollerinden biri olan "alex delpiero" ile röportaj yapm afırsatı bulan Maceri o anları ölümsüzleştirdi.

Ayrıca,Tüm bu yaşananların ardından Mehmet Dinçerler yeni aşkı Valentına Maceri ile gündem olunca, Sosyal medyada iş insanını yeni sevgilisiyle görenler, "Dinçerler de bir kitabı iki kere okumuyor" diyerek Hadise'ye gönderme yaptı.

İlişkilerinin daha taze olduğu da gelen bilgiler arasında yer almaktadır ayrıca Mehmet Dinçerler yeni aşkı Valentına Maceri sosyal meya hesapları üzerinden takipleşmekte.

İnstagram ; valentinamaceri

HADİSE KONSERDE ESKİ EŞİNE GÖNDERME Mİ YAPTI?

Bir konserde sahne alan Hadise eski eşine göndermede bulunmuş ve ''Bazıları eskilere takıldığımızı düşünüyorlar. Bizde bir kitap iki kere okunmaz" demişti.

Bunun  üzerine ise sosyal medyada "Dinçerler de bir kitabı iki kere okumuyor" diyerek Hadise'ye yanıt verip gönderme yapmıştı.

Kaynak: Hatice Zeybek