Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay,  eşi Mehmet Bilir ile mutlu bir evlilik sürdürüyor. Çift, Temmuz ayında dünyaya gelen oğulları Yiğit Miran ile birlikte hayatlarının en güzel dönemini yaşıyor. Peki Ece Ronay’ın eşi Mehmet Bilir kimdir? Mehmet Bilir’in bilinmeyen yönleri nelerdir? İşte merak edilenler…

Mehmet Bilir Kimdir?

Mehmet Bilir, 23 Ocak 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kova burcu olan Bilir, son derece özgüvenli ve bağımsız bir kişiliğe sahip. İstanbul Aydın Üniversitesi Elektrik Teknikerliği bölümünden mezun olan Bilir, müteahhitlik yapmaktadır. Babasıyla zaman zaman iş ortaklığı yapan Bilir, annesinin adının Reyhan olduğunu söylüyor.

Mehmet Bilir, yaklaşık bir yıldır Ece Ronay ile evli. Çift, sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla aşklarını gözler önüne seriyor. Mehmet Bilir, eşi Ece Ronay’ın hamileliği boyunca ona büyük destek verdi. 10 Temmuz 2022 tarihinde dünyaya gelen Yiğit Miran ise çiftin hayatına yeni bir anlam kattı.

Mehmet Bilir kimdir Mehmet Bilir sevgilisi Mehmet Bilir nereli, kaç yaşında

Abdülkadir Bedir kim? Öldü mü? Yaşı kaç? Abdülkadir Bedir kim? Öldü mü? Yaşı kaç?

Mehmet Bilir Nereli?

Mehmet Bilir nereli olduğuna dair kesin bir bilgi bulunmamakla birlikte genel olarak İstanbul’da yaşadığı düşünülmektedir.

Mehmet Bilir Kaç Yaşında?

Mehmet Bilir 23 Ocak 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2023 yılı itibari ile 29 yaşındadır.

Mehmet Bilir kimdir Mehmet Bilir sevgilisi Mehmet Bilir nereli, kaç yaşında ece ronay miran yiğit

Mehmet Bilir Evli mi?

Mehmet Bilir sosyal medya fenomeni Ece Ronay ile evlidir. Çiftin 10 Temmuz 2022 yılında Yiğit Miran adında oğlu dünyaya geldi.

Mehmet Bilir Ne İş Yapıyor?

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay’ın eşi Mehmet Bilir, iş hayatında da başarılı bir isim. Bilir ailesi, Kocaeli Gebze’de kablo üretimi yapan bir fabrikaya sahip. Ayrıca müteahhitlik işleriyle de uğraşan aile, birçok projeye imza atıyor. Mehmet Bilir, hem fabrikada hem de müteahhitlikte babasıyla birlikte çalışıyor.

Kaynak: Haber Merkezi