Silinebilir kumaşlardan deri kaplı modellere kadar uzanan Medusa Home köşe takımları genişseçenek yelpazesiyle her tarza hitap etmeyi başarıyor. Siz de yaşam alanınıza estetik bir dokunuş yapacak özel tasarımlı köşe koltukları arasından seçim yapabilirsiniz.

Keyifli Akşamların Vazgeçilmezi: Medusa Home Köşe Takımları

Medusa Home köşe takımları zarafeti ve konforu bir araya getiriyor. Böylece salon ve oturma odaları yalnızca bir yaşam alanı olmaktan çıkıp, özel anılara ev sahipliği yapan keyifli noktalara dönüşüyor. Medusa Home köşe takımlarının birbirinden kaliteli modellerinden birkaç tanesi aşağıda sıralanıyor:

·         Salon Köşe Takımları: Salon köşe takımları şık tasarımları ve alan konusunda sağladığı avantajlarla ön plana çıkıyor. Renk ve kumaş çeşitliliği sayesinde her zevke uygun seçenekler sunuyor.

·         Yataklı Köşe Takımları:MedusaHome’un yataklı köşe takımları evde misafir ağırlamanın keyfini artırıyor. Açılabilir yatak özelliği sayesinde film geceleri fonksiyonel hale geliyor.

·         L Köşe Takımları:L köşe takımları genellikle küçük metrekareli alanlarda tercih edilse de geniş salonlarla da uyum sağlıyor.

Medusa Home’un Fonksiyonel Köşe Takımlarıyla Evinizi Özelleştirin

Hem keyfine düşkün hem de zevkli biriyseniz fonksiyonelliği estetikle birleştirmenin tam zamanı! MedusaHome’da birbirinden kullanışlı köşe takımı modelleri bulunuyor. İşte Medusa Home’unköşe takımı tasarımlarından birkaçı:

·         Motorlu Köşe Takımı Modelleri:Medusa Home’un motorlu köşe takımları modern teknolojiyle iç içe bir deneyim sunuyor. Müzik ses sistemi, şarj ünitesi ve USB bağlantı portu gibi özellikler bizzat koltukların içerisinde bulunuyor. Üstelik bu modellerin birçoğunda açılabilir yatak özelliği de mevcut.

·         Sandıklı Köşe Takımı Modelleri:Medusa Home sandıklı köşe takımı modelleri ekstra alan kazanmak için birebir. Gizli depolama alanlarıyla dağınıklığı önleyen bu modeller sandık ve yatak özelliği barındırıyor.

Medusa Home Köşe Takımlarıyla Şıklık Ve Konfor Bir Arada!

Medusa Home Köşe Takımı Modülleri

Medusa Home köşe takımları bir koltuk takımından tüm beklentileri karşılıyor. Üstelik Medusa Home köşe takımlarını kişiselleştirme fırsatı da sunuyor. Tabii modül seçenekleri modelden modele değişiklik gösterebiliyor.

İster bütün isterseniz de ayrı bir ürün olarak tercih edebileceğiniz Medusa Home köşe takımı modülleri aşağıda sıralanıyor:

Ürün Alırken Fiyat Karşılaştırmanın Önemi Ürün Alırken Fiyat Karşılaştırmanın Önemi

·         Köşe takımı

·         İkili, üçlü veya dörtlü koltuk

·         Berjer

·         Puf

·         Sehpalı koltuk

·         Yataklı koltuk

·         Köşe koltuk

·         Müzik konsolu

·         Kollu modül

Hem Hesaplı Hem de Uzun Ömürlü Medusa Home Köşe Takımları

Medusa Home köşe takımı modelleri birinci sınıf malzeme kalitesiyle imal ediliyor. Deri, keten veya kadife kumaş seçeneklerinin yanında ahşap, metal ve MDF materyaliyle üretilen modeller de seçenekler arasında yer alıyor

Medusa Home köşe takımı modellerinden bazıları aşağıdaki gibidir:

·         Vento L Köşe Takımı

·         Ring Köşe Takımı

·         Cardiff Ahşap Köşe Koltuk

·         İmza Relax Köşe Takımı

·         Rio Lina Motorlu Köşe Takımı

·         LoftLarge Köşe Takımı

·         Quarter Köşe Takımı

·         Felix Köşe Takımı

·         Oscar Peak U Köşe Takımı

Siz de evinizde sıcacık atmosfere sahip bir köşe yaratmaya ne dersiniz? O halde hem şık hem de konforlu köşe takımı modelleri için medusahome.com.tr’yegöz atabilirsiniz!

Editör: Enes Kocatürk