Kemal Sunal'ın oynadığı Sosyete Şaban filminin konusu nedir? Oyuncuları kimler ve film nerede çekildi? Kemal Sunal'ın oynadığı Sosyete Şaban filminin konusu nedir? Oyuncuları kimler ve film nerede çekildi?

Max Manus: Savaşın Adamı filmi vatandaşların merak konusu oldu. Bu akşam Beyaz TV'de yayınlanacak olan Max Manus: Savaşın Adamı Filmi izlemeyi düşünenler, film ve konusunu arama motorlarında araştırıyor. Peki filmin oyuncuları kim? Max Manus: Savaşın Adamı filminin konusu nedir? Nerede ve ne zaman çekildi? Gelin haberin detaylarına hep birlikte bakalım...

Max Manus: Savaşın Adamı filmi konusu nedir?

Film, gerçek yaşam hikayesi olan direniş savaşçısı Max Manus'un yaşamına dayanmaktadır. Hikaye, Manus'un Sovyetler Birliği'ne karşı Kış Savaşı'ndan başlayarak II. Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Nazi Almanyası'nın Norveç'i işgali sırasında ve 1945'te barış zamanında geçen döneme kadar olan yaşamını anlatmaktadır.

Max ManusSavaşın Adamı filmi oyuncuları kim Konusu nedir

Film, Max Manus'un kendi kitaplarına, diğer hesaplara ve tarihsel belgelere dayanarak hazırlanmıştır. Filmde, Max Manus'un Nazilere karşı direniş hareketine katılmasını, illegal propaganda üretmesini, yakalanmaktan kaçışını, İngiliz Komando eğitimi almasını ve daha birçok olayı anlatılmaktadır.Max Manus:Savaşın Adamı filmi oyuncuları kim? Konusu nedir?

Max Manus: Savaşın Adamı filmi  fragmanı

Max Manus: Savaşın Adamı filmi oyuncuları kimler?

  • Aksel Hennie (Max Manus rolünde)
  • Agnes Kittelsen (Ida Nikoline "Tikken" Lindebrække rolünde)
  • Nicolai Cleve Broch (Gregers Gram rolünde)
  • Petter Næss (Captain Martin Linge rolünde)
  • Kyrre Haugen Sydness (Jens Christian Hauge rolünde)
  • Knut Joner (Gunnar Sønsteby rolünde)
  • Viktoria Winge (Solveig Johnsrud rolünde)

Max Manus: Savaşın Adamı filmi ne zaman çekildi?

Film 2008 yılında çekilmiştir.

Max Manus: Savaşın Adamı filmi nerede çekildi?

Max Manus: Savaşın Adamı filmi, çoğunlukla Norveç'in Oslo şehrinde çekildi. Filmde, bazı sahneler için 1940'ların başındaki Oslo'ya geri dönüş sağlamak amacıyla şehrin bazı bölgeleri bu dönemin görünümüne dönüştürüldü. Bunun yanı sıra, bazı büyük setler Stockholm, İsveç'ten alındı.

Max ManusSavaşın Adamı filmi oyuncuları kim Konusu nedir (2)

Max Manus: Savaşın Adamı filminin yönetmeni kim?

Yönetmenler Joachim Ronning, Espen Sandberg'dir.

Kaynak: Haber-Hatice Zeybek