Bostanlıspor, İzmir Masa Tenisi İl Temsilciliği’nin organize ettiği “Masa Tenisi Gaziler Günü Turnuvası"nda başarılı bir performans sergiledi ve 2 birincilik, 1 üçüncülük elde etti. Turnuvanın yıldızı ise Bostanlısporlu Doruk Cihanoğlu oldu. Halkapınar Masa Tenisi Salonu’nda gerçekleşen müsabakalarda yıldız erkekler kategorisinde rakiplerini geride bırakan Cihanoğlu, şampiyonluğa ulaştı.

İzmir ve Marsilya arasında denizyolu işbirliği gelişiyor İzmir ve Marsilya arasında denizyolu işbirliği gelişiyor

Yıldız çift erkekler kategorisinde Bostanlısporlu sporcular, turnuvada büyük bir başarı gösterdi. Doruk Cihanoğlu ve Emre Göknur, birnci olurken, Gökberk Baykal ve Engin Öngel ise üçüncü oldu.

Bostanlıspor'un Masa Tenisi Şubesinden sorumlu yönetici ve antrenör Ebru Dıvrak, Bostanlıspor olarak masa tenisinde zamanla daha iyi sonuçlara ulaştıklarını belirterek, "Gaziler gibi anlamlı bir turnuvada 4 sporcumuzun kürsüye 1. ve 3. olarak çıkması bizleri son derece mutlu etti. Çalışmalarımızın karşılığını görmek sevindirici. Başarılarımız artarak devam edecek" diye konuştu.

Bostanlıspor Başkanı Avni Erboy, antrenör ve sporcularını tebrik ederek, “Bostanlıspor alt yapısından kendi yetiştirdiği sporcularıyla İzmir ve Türk Sporuna mücadele ettiği her spor branşında fair play’den ayrılmadan damgasını vurmaya devam edecektir. Bizi izlemeye devam edin” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi