Şüphelinin Yapılan GBT sorgulamasında ise şahsın 2 ayrı suçtan 15 yıl kesilmiş hapis cezası olduğu ve cezaevinden firar ettiği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Motosikletli Yunus Timleri, Şehitler Mahallesi Mehmetcik Caddesi üzerinde uygulama yaptı. Ekipler, şüpheli bir şekilde duran bir şahsı durdurarak üst araması yaptı.

Aramalarda şahsın üzerinde 35 sentetik ecza hap ele geçirildi. GBT sorgulamasında ise şahsın Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak ve Hırsızlık suçlarından 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası olduğu ve cezaevinden firar ettiği belirlendi.

Şahıs, gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Uyuşturucu Madde ile Mücadeleye Devam
Manisa İl Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucu madde ile mücadeleye kararlılıkla devam ediyor. Ekipler, kent genelinde yaptıkları uygulamalarla uyuşturucu madde ticaretinin önüne geçmeye çalışıyor.

Salihli'de şüpheli şahsın üzerinden kubar esrar çıktı Salihli'de şüpheli şahsın üzerinden kubar esrar çıktı

Emniyet yetkilileri, vatandaşlardan da uyuşturucu madde ile ilgili her türlü bilgi ve ihbarı 155 Polis İmdat Hattı'na bildirmelerini istedi.

Muhabir: Serkan Özcan