Akhisar'da yine silahlı saldırı olayı meydana geldi. İYİ Parti Akhisar Eski İlçe Başkanı Halil Korkmaz'a ait işyeri kurşunlandı. 
Dün gece Nuri Giyik Sanayi Sitesi'nde meydana gelen silahlı saldırıda, kimliği henüz belirsiz kişi veya kişiler bir işyerini hedef aldı. Saldırganlar, işyerine 2 kurşun ve pompalı tüfekle saçma sıkarak saldırdılar. Sabah saatlerinde işyerine gelen Halil Korkmaz, kapı ve camlarda kurşun izlerini fark edince hemen polise haber verdi.

Akhisar İyi Parti Eski İlçe Başkanının işyerine silahlı saldır

Polis ekipleri olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Emniyet güçleri kurşun kovanları ve güvenlik kameraları kayıtlarını topladılar. Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran da olay yerine gelerek Halil Korkmaz'a geçmiş olsun dileklerini iletti.

Akhisar'da kaçakçılık operasyonu; 9 şüpheli yakalandı Akhisar'da kaçakçılık operasyonu; 9 şüpheli yakalandı

Kurşunlama olayları Akhisar'da endişe yaratırken, bu son saldırının arkasındaki nedenler ve saldırganların kimliği hala belirsizliğini koruyor. işyeri sahibi Halil Korkmaz ve iş yerinin çalışanları tedirginlik içinde olayın aydınlatılmasını bekliyor. Soruşturma sürerken, Akhisar polisi, olayın aydınlatılması için çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak: Hatice Zeybek