Her yıl kutlanan Hıdırellez Bayramı’na Yunusemreli vatandaşların ilgisi yoğun oldu. Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre Belediyesi ve Şehzadeler Belediyesi işbirliğiyle Atatürk Kentpark’ta düzenlenen Hıdırellez Şenliği’nde baharın gelişi coşku ile kutlandı.

Manisa'da hıdırellez coşkusu Atatürk Kent Park'ı sardı!-6

Göçmen Bandosu’nun birbirinden güzel eserleri çaldığı şenliğe Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek ve Eşi Nurcan Zeyrek, Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban ve eşi Serap Balaban, Belediye Başkan Yardımcıları Haydar İzci ve Emine Özge Arslan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yunusemre İlçe Başkanı Mehmet Arslan, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Manisa'da hıdırellez coşkusu Atatürk Kent Park'ı sardı!Halayların çekildiği, oyunların oynandığı etkinlikte Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban vatandaşlar ile sohbet etmeyi hatıra fotoğrafı çekilmeyi de ihmal etmedi.

Herkesle tek tek sohbet edip, hal hatır soran Başkan Zeyrek’e de Manisalılar büyük ilgi gösterdi, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkanlar vatandaşlarla karşılıklı oyunlar oynayıp sofralarına misafir oldu. Tam bir şenlik havasında kutlanan Hıdırellez’de, Göçmen Bandosu da coşkuyu katladı.

Manisa'da iki otomobilin çarpıştığı kazada 1 kişi öldü 8 kişi yaralandı Manisa'da iki otomobilin çarpıştığı kazada 1 kişi öldü 8 kişi yaralandı

Manisa'da hıdırellez coşkusu Atatürk Kent Park'ı sardı!-1Manisa'da hıdırellez coşkusu Atatürk Kent Park'ı sardı!-2Manisa'da hıdırellez coşkusu Atatürk Kent Park'ı sardı!-3Manisa'da hıdırellez coşkusu Atatürk Kent Park'ı sardı!-4Manisa'da hıdırellez coşkusu Atatürk Kent Park'ı sardı!-5

Kaynak: İHA