484. Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali tanıtım programı kapsamında gönlü şarkıcı Fatma Turgut, Manisalılarla buluştu. Seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarıyla festival coşkusunu katlayan sanatçı, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Manisa Fatma Turgut Ile Coştu.. (2)Manisa’nın köklü geleneği olan ve bu yıl 484.’sü düzenlenen Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali tanıtım programı, Fatma Turgut konseri ile renklendi.

Atatürk Kent Parkı’nda düzenlenen konseri Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, eşi Nurcan Zeyrek, kızı Nehir Zeyrek, protokol üyeleri, meclis üyeleri ve çok sayıda Manisalı izledi.

Manisalı oyuncu hafta içi sette hafta sonu tarlada! Manisalı oyuncu hafta içi sette hafta sonu tarlada!

Sevilen şarkıcı Turgut, seslendirdiği bir birinden güzel şarkılarıyla Manisalı hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konser sırasında Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, eşi Nurcan Zeyrek eşliğinde sahneye çıkarak sanatçıyı performansından dolayı tebrik edip çiçek ve içerisinde Manisa Mesir Macunu olan bir sepet hediye etti.

Konserin sürprizini ise Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek yaptı. “İlkbaharda Kıyamet” adlı parçayı Fatma Turgut ile birlikte seslendiren Başkan Zeyrek, konser alanını dolduran izleyicilerden uzun süre alkış aldı.

Kaynak: İHA