Kars'ın en pahalı ve ucuz ilçesi hangisi? Kars'ın en pahalı ve ucuz ilçesi hangisi?

Turgutlu Sulh Hukuk Mahkemesi  345m² avlulu kargir ev ve dükkanı satılığa çıkardığını duyurdu.

İlan.gov.tr'de yer alan ilana göre; Manisa İl, Turgutlu İlçe, Kurtuluş mahallesi 273 ada 6 parsel tapuda avlulu kagir ev ve dükkan vasfıyla kayıtlı olup 345,80 m² miktarındadır. Taşınmaz Kurtuluş Mah. Hatuniye Sok. No: 21 ile Kurtuluş Mah. İsmet Karakuş Sok. No:1 adresindedir. Taşınmazın İsmet Karakuş cephesinde yaklaşık 80 m2 büyüklüğünde üzeri kiremit kaplı ahşap çatı bulunan yığma yapı tarzında tek katlı mesken vasfında bir bina mevcuttur. Yapı ekonomik ömrünü tamamlamış, tadilat yapılmadan kullanılması mümkün olmadığı bu haliyle tehlikeli yapılar vasfına girdiği bilirkişilerce değerlendirildiğidir.
Taşınmazın Hatuniye Sokak cephesinde yığma yapı tarzında tek katlı üzeri beton döşemeli dükkan vasfında yaklaşık 25 m2 büyüklüğünde bir yapı mevcuttur. Tamir ve tadilata ihtiyacı vardır. Yaklaşık 40 yıllık bir yapıdır.
Taşınmazın Hatuniye Sokak cephesinin orta bölümünde üzeri kiremit kaplı ahşap çatı bulunan tek katlı mesken vasfında bir bina yer almaktadır ve yaklaşık 100 m² büyüklüğündedir. Bina 1 salon, 3 oda, 1 mutfak ve 1 banyo-wc hacimlerinden ibarettir. Taşınmaz katı yakıt soba ile ısınmaktadır. Elektrik ve suyu mevcut olup mesken olarak kullanılmaktadır. Bina yaklaşık 40 yıllık bir bir yapıdır.
Taşınmazın Hatuniye sokak cephesinde yığma yapı tarzında tek katlı üzeri saç ethernet çatı bulunan depo vasfında 55 m² büyüklüğünde bir yapı mevcuttur. Yapının ön cephesinde katlanabilir saç kepenk bulunmaktadır.
Avlu taşınmazın orta bölümünde yer almaktadır.
İmar Durumu :1/1000 ölçekli uygulama imar planı içerisinde bitişik nizam 4 katlı konut imarlıdır. Taşınmazın bedelsiz yola terki mevcuttur. Söz konusu parselin yapılaşabilmesi için 3194 sayılı imar kanunun ilgili maddelerince düzenleme yapılması gerektiği bildirilmiştir.
Kıymeti : 1.061.835,81 TL
KDV Oranı : %20
Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir.

İlan detayı için tıklayınız