Manisa'da icradan satılık avlulu ev Manisa'da icradan satılık avlulu ev

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/8 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Manisa İl, Salihli İlçe, DELİBAŞLI Mahallesi, 170 Ada, 1 Parsel, Taşınmaz tapu kaydına göre 368,32 m2 yüzölçümlü taşınmaz Tarla vasfındadır. Bilirkişi raporuna göre taşınmaz üzerinde zeytin ve karışık meyve ağaçları bulunmaktadır. Ağaçlar bakımlı ve verim çağındadır. Taşınmaz üzerinde kısmen tarımsal mekanizasyon aletlerinin çalışma zorluğu vardır. Taşınmaz hafif eğimli bir yapıda olup, taşlık, tınlı-kumlu toprak yapısına sahiptir. İşlenebilir toprak derinliği zayıftır. Taşınmaz DSİ sulama sahasında kalmamakta ve özel sulaması bulunmamakta olup, susuz tarım arazisidir. Taşınmaz Salihli İlçe merkezine kuş uçumu yaklaşık 22 km,Mahalle merkezine ise yaklaşık 1,5 km mesafededir. Ulaşım mahalle yolundan sonra arazi yolundan özel araçlar ile yapılabilmektedir.Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmamaktadır.
Adresi : Delibaşlı Mah. Salihli / MANİSA
Yüzölçümü : 368,32 m2
İmar Durumu : Belediye yazı cevabına göre;Manisa ili, Salihli İlçesi, Delibaşlı Mahallesi170 ada 1 parsel İmar planı dışında plansız alanda kalmaktadır. Plansız alanlar yönetmeliğin 63.maddesine tabii olup , entegre olmayan tarımsal amaçlı tesisler için ilgili kurum görüşü tamamlanarak taşınmazın imar durumu belirlenecektir.
Kıymeti : 5.366,40 TL
KDV Oranı : %10
Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir.

İlan detayı için tıklayınız

Editör: Enes Kocatürk