Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir takım oyunudur. Oyunda iki beş kişilik takım, birbirlerinin üslerini yok etmeye çalışır. League of Legends, genellikle "LoL" olarak kısaltılır. League of Legends, dünya genelinde milyonlarca oyuncuya sahip olan ve rekabetçi oyun sahnesinde önemli bir yere sahip olan bir oyundur.

Oyun içinde şampiyonların yeteneklerini geliştirme ve çeşitli eşyaları kullanma imkanları bulunmaktadır. Oyunda 140'tan fazla şampiyon bulunmakta ve bu şampiyonlardan birini seçerek farklı oyun modlarında arkadaşlarıyla veya diğer oyuncularla rekabet edebilirler.

LOL, Oyuncuları stratejik düşünme, hızlı kararlar alma ve takım koordinasyonu gibi becerilerini kullanarak zafer elde etmeye çalışırlar.

LOL, dünya genelinde büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen ve profesyonel e-spor sahnesinde önemli bir rol oynayan bir oyun olarak bilinir. LoL, video oyun endüstrisinin en popüler ve en çok izlenen oyunlarından biridir.

Lol Sana Özel Magaza Ne Zaman Gelir Ve Değişir?

League of Legends oyuncularına özel kostüm indirimleri sunan bir sistem olan Lol Sana Özel Mağaza ne zaman gelecek diye merak ediliyor. Lol Sana Özel Mağaza yılda birkaç kez oyuna gelir ve genellikle bir ay boyunca açık kalır. Lol Sana Özel Mağaza'nın tam olarak piyasaya sürülen Riot Games tarafından önceden duyurulmaz, bu yüzden geçmiş zamanlara dayanılarak tahmin edilebilir. 2023 yılında Lol Sana Özel Mağaza'nın şu zamanlarda gelebileceği düşünülüyor:

Kollektif ve komandit şirket farkı nedir? Kollektif ve komandit şirketler nedir? Kollektif ve komandit şirket farkı nedir? Kollektif ve komandit şirketler nedir?
  • Ocak - Şubat
  • Nisan - Mayıs
  • Temmuz - Ağustos
  • Ekim - Kasım

Lol Sana Özel Mağaza geldiğinde, oyunun içindeki mağazada altı adet kapalı kart göreceksiniz. Bu kartları açtığınızda ise, size özel indirimleri görür ve satın alabilirsiniz. Bu kostümler, son zamanlarda en çok oynadığınız şampiyonlara göre belirlenir. İndirim oranları %20 ile %70 arasında değişmektedir.

Kaynak: Erdinç Alkan