2022-2023 sezonunda Manisa Süper Amatör Lig C Grubu'nda mücadele eden Kulaspor, yeni sezon planlamalarını tamamlayarak sahaya indi. Transfer hamlelerinde  iddialı ve başarılı  oyuncuları kadrosuna dahil eden Kulaspor, teknik ekibini de güçlendirerek yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig (BAL) hedefini sürdürüyor. 

Manisa'nın o dev projesine bağış yağıyor Manisa'nın o dev projesine bağış yağıyor

Önceki sezon az ouannla kaçırdıkları şampiyonluk hedefine bu sezonda ulaşıp Bölgesel Amatör Lig'e yükselmeyi hedefleyen Kulaspor, güçlendirdiği teknik ekibiyle birlikte antrenmanlara başladı. İlk antrenmanda oyuncu ve teknik ekibi ziyaret eden Kulüp Başkanı Alim Ulusoy, takıma dahil olan ve dahil edilecek olan sporcularla yeni sezondaki BAL hedeflerini gerçekleştireceklerini belirtti.

Takıma yapılan eklemelerin yanında teknik ekibini de güçlendiren Kulaspor, uzun yıllar Kulaspor forması giyen, Denizlispor’da profesyonel olarak kariyerini deva ettiren ve önemli başarıları olan Tayfun Polat ile de yardımcı antrenörlük konusunda anlaşmaya vardı. Tecrübeli sporcu Polat, yeni sezonda başarılı teknik direktör Hayrettin Topal’ın yardımcısı olarak görevine devam edecek.

Kaynak: İHA