Sigara içmek insanı zayıflatır mı? Sigara kilo kaybı yapar mı? Sigara içmek insanı zayıflatır mı? Sigara kilo kaybı yapar mı?

Fox Tv ekranların sevilen dizisi kopuk, bu akşam ki bölümde dizi severleri şaşırttı. Diziseverlerin merak ettiği konulardan biri de  Ferhan öldü mü? işte detaylarıyla haberimizde açıkladık...

Kopuk 4. bölümde ne olacak?

“Kopuk” dizisi, FOX’ta dördüncü bölümüyle devam ediyor. Dizinin odak noktası, Ferhan ve Müjde arasındaki çalkantılı ilişki, adalet peşinde koşma ve Ferhan’ın iki farklı hayat sürme gibi konular.

Dizinin yeni bölüm fragmanı, izleyicileri heyecanlandırıyor ve Ferhan’ın karşılaştığı sorunları ve verdiği savaşı daha da ayrıntılı bir şekilde gösteriyor.

Dizinin 4. bölüm fragmanında Ferhan ve Müjde arasındaki aşkın yeni bir evreye girdiği, Ferhan’ın İpek ile ilgili bir cinayet olayından sonra onunla ilgili gerçekleri öğrendiği ve onu yüzleştirmeye karar veriyor.

Ferhan, toplumdaki haksızlıklara karşı yalnız başına savaşırken, zenginlerden alıp fakirlere veren ve mahalledeki gençlere eğitim desteği sağlayan bir kahraman olur. Ancak, beklenmedik bir şekilde birinin ölümüyle sarsılır.

Ferhan, Orhan adını alarak adaletsizliklere karşı daha güçlü bir şekilde mücadele eder. Bu yeni kimliğiyle hem Müjde’nin babasıyla hem de İpek’in ailesiyle çatışır. "Kopuk"un dördüncü bölümü, karakterlerin gelişen hikayeleri ve adalet arayışıyla izleyicileri heyecanlandırıyor. Bu bölümde Ferhan’ın nasıl zorluklarla karşılaşacağı ve nasıl savaşacağı merak uyandırıyor.

Ferhan öldü mü?

Bu akşamki yayınlanan bölümde Erdal, Ferhan'ı vurmak için basketbol sahasına gider. Peki Erdal, Ferhan'ı vuracak mı ? Ferhan ölecek mi? Merak edilen sorulardan biri de budur. 

Erdal, babasının sözüyle Ferhan'ı vurmaya gider. İkili arasında ki konuşmada Erdal bi anda Ferhan'ı vurur. Peki akıllarda ki tek soru Ferhan ölecek mi?

Kopuk 4. Bölümde Neler Olacak Ferhan Öldü Mü (1)

Erdal, Ferhan'ı vurduktan sonra kaçar. Ferhan yere yığılır. Etrafta kimse yoktur. Acaba Ferhan diziden mi ayrılacak merak konusu oldu. 

4. Bölüm de bizleri neler bekliyor. Heycan dolu geçen bu bölümde Ferhan'ın vurulması izleyicileri şaşırttı.

Kopuk dizisinin yeni bölümü ne zaman? saat kaçta?

Fox Tv ekranların sevilen dizisi Kopuk, her hafta Cumartesi günü saat 20:00'da yayınlanacaktır. 

Kopuk dizisinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kopuk dizisi izleyenler heyecanla 4. bölüm fragmanının yayınlanmasını bekliyor. Kopuk dizisinin fragmanı Kopuk youtube kanalından ulaşabilirisiniz.

Kaynak: Haber Merkezi