Kolpaçino 4 ekibi son fotoğraflarıyla herkesi şaşırttı. Ana kadro dışında Serdar Ortaç, İbrahim Tatlıses, Mehmet Ali Erbil, Cengiz Kurtoğlu gibi ünlü isimlerin Kolpaçino'da nasıl bir rol üstleneceği merakla bekleniyor. Kadroda daha önceki filmlerde yer alan Ganyotçu karakterinin paylaşılan fotoğrafta olmaması ise sosyal medyada büyük ilgi çekti. Bu nedenle Ebubekir Öztürk'ün yeni filmde yer alıp almayacağı araştırılıyor. İşte Kolpaçino 4 hakkında tüm merak edilenler...

Kolpaçino 4 Ganyotçu var mı?

Kolpaçino 4 afişi herkesi şaşırttı. Ana kadroda olan Ebubekir Öztürk'ün afişte yer almaması, izleyiciler tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Kolpaçino filminde oynadığı Ganyotçu karakteriyle büyük beğeni toplayan Öztürk'ün 4. filmde yer alıp almayacağı ise merak haline geldi.

Kolpaçino 4 Ganyotçu var mı Kolpaçino 4 Ganyotçu olacak mı Ebubekir Öztürk Kolpaçino 4'te oynuyor mu

Afişte Ganyotçu karakterinin neden olmadığı merak edilmeye devam ederken, Ebubekir Öztürk'ün Kolpaçino'da rol alıp almayacağı ise belirsizliğini koruyor.

Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı (Ice Age: Dawn Of The Dinosaurs) filminin konusu ne? Ne zaman çekildi? Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı (Ice Age: Dawn Of The Dinosaurs) filminin konusu ne? Ne zaman çekildi?

Kolpaçino 4 Ganyotçu var mı Kolpaçino 4 Ganyotçu olacak mı Ebubekir Öztürk Kolpaçino 4'te oynuyor mu (2)

Kolpaçino 4 ne zaman çıkacak?

Şafak Sezer'in Özgür karakterini canlandırdığı komedi filmi Kolpaçino 4, 12 Ocak tarihinde beyazperdede yer alacak. Filmin serilerinde yer alan Aydemir Akbaş, Ali Çatalbaş ve Serkan Şengül 4. filmde de sahne alıyor.

Kolpaçino 4 Ganyotçu var mı Kolpaçino 4 Ganyotçu olacak mı Ebubekir Öztürk Kolpaçino 4'te oynuyor mu (1)

Kolpaçino filminin konusu ne?

3 filmden oluşan Kolpaçino serisinin ilk filmi 2009 yılında gösterime girdi. Usta komedyenler Şafak Sezer ile Aydemir Akbaş'ın baş rollerini paylaştığı filmde ailesinin evini kumarhane olarak işleten Özgür ve çevresindekilerin 24 saat içinde yaşadığı trajikomik olaylar anlatılıyor. 

Serinin ikinci ve üçüncü filminde senarist ve yönetmen koltuğunda Şafak Sezer oturuyor. Komedi ve suç ögelerinin başarıyla harmanlandığı Kolpaçino Bir Şehir Efsanesi yaklaşık 4 milyon TL hasılat elde etti. İkinci film ise gişede daha büyük bir başarı elde ederek 6.500.000 TL hasılata ulaştı. Üçüncü ve son film Kolpaçino Üçüncü Devre ise yaklaşık 460 bin kişi tarafından izlendi. İnternette de en çok izlenen komedi filmlerinden biri olan Kolpaçino'nun konuk oyuncuları arasında Hakan Ural, Arzu Yanardağ ve Erkan Petekkaya yer almıştı.

Kolpaçino 4.4'lük fragman Youtube

Kaynak: Haber-Hatice Zeybek