NOW TV'de yayınlanan ve çokça eleştirili alarak ülke gündeminde otur Kızıl Gonclar dizisinde heyecan dorukta. Meryem'in Leventin yayına Cüneyd'in hastalığı nedeniyle gitmesi vatandaşları meraklandırdı. Cüneyd'in ne hastaı olduğu çokça merak ediliyor.

Kızıl Goncalar Cüneyd'in hastalığı ne?

Kızıl Goncalar dizisinde Cüneyd’in hastalığı kesin olarak belli değildi. Dizide Cüneyd, bilimsel açıdan tedavi gerektiren, tasavvufi açıdan cezbe ve hikmet sahibi bir veli olarak gösterilmiştir . Cüneyd, annesini çok özlediği için hastalık seviyesinde bir acı çekmektedir. Zeynep’in bir kere abdest alırken yanlışlıkla düştüğü ve Cüneyd’in onu bileğinden yakaladığı sahnede, Cüneyd annesini anımsar ve gerçeklikten kopar. Bu olayın ardından bir süre psikiyatri servisinde kalmasına karar verir.

Cüneyt Arkın'ın oynadığı Sevgili Babam filminin konusu nedir? Sevgili Babam filmi nerede çekildi ve oyuncuları kimler? Cüneyt Arkın'ın oynadığı Sevgili Babam filminin konusu nedir? Sevgili Babam filmi nerede çekildi ve oyuncuları kimler?

Dizinin en son bölümünde Cüneyd’in hastalığına bir isim verilip verilmediği henüz net değil. Dizinin devam eden bölümlerini izleyerek Cüneyd’in halini takip edebilirsiniz. 

Editör: Hatice Zeybek