Arama motorlarında sıkça aratılan filmlerden biri haline gelen Sırlar Kitabı (The Translators) filminin konusu ve oyuncuları araştırılıyor. Bugün TLC ekranlarına gelecek olan film ile ilgili detayları haberimizde paylaştık...

Kana Kan (Kickboxer: Retaliation) filminin konusu nedir?

Kurt Sloane'un Tong Po'yu öldürüp kardeşi Eric'in intikamını almasının üzerinden on sekiz ay geçti. Artık profesyonel bir karma dövüş sanatçısı olan Kurt, Renato Sobral'ı "Armbar Kasırgası" olarak adlandırdığı bir kasırga ile kol çubuğuna doğru bir hareket kullanarak yener. Kurt, kendisi ve karısı Liu'nun trende olduğu ve kendisini trende kavga ederken bulduğu kabuslarla boğuşuyor ve bu da onun suya düşmesi ve muhtemelen boğulmasıyla sonuçlanıyor. Kavgadan sonra Kurt, Tong Po'nun ölümüne karışmak için Tayland'a dönmesi gerektiğini bildiren iki ABD Polis Şefi tarafından karşılanır. Kurt, Mareşal'in rozetlerinden birini görmek istediğinde şoka maruz kalıyor.

Kana Kan (Kickboxer Retaliation) Filminin Konusu Nedir Oyuncuları Kim Ne Zaman Çekildi (3)

Tayland'da bir hapishanede uyanan Kurt, Kurt, Eric ve Tong Po'nun yarıştığı yeraltı turnuvasının beyni Thomas Tang Moore ile tanışır. Moore, Kurt'a, Tong Po yenildiğinde yeni şampiyon olarak orada kalacağını, ancak Kurt'un eve dönmesi yerine Moore'un yeni bir şampiyon bulması gerektiğini söyler. Moore, Kurt'a yeni şampiyon, 1,70 cm (400 lb.) dövüşçüsü Mongkut ile dövüşmesini teklif eder. Kurt, Tong Po'nun Moore için çalışan eski sağ kolu Crawford tarafından alay edilirken bulur. Moore, Kurt'a Mongkut'la dövüşmesi için 1 milyon dolar teklif eder. , ancak Kurt reddeder. Hapishanede mahsur kalan Kurt, kendisini çeşitli mahkumların sürekli tehdidi altında bulur ve daha sonra kendini her gece hapishane gardiyanları tarafından kırbaçlanırken bulur. Bir karşılaşma sırasında Kurt, Amerikalı boksör Briggs ile karşılaşır ve kısa sürede Kurt'la bağ kurar. ve hatta kırbaçlanmanın acısını atlatması için ona bir yol bile sunuyor Kurt ayrıca kısa süre sonra Muay Thai öğretmeni Durand'ın şu anda bazı mahkumları eğittiğini öğrenir, ancak sorunları nedeniyle kör olduğunu ortaya çıkarır.

Kana Kan (Kickboxer Retaliation) Filminin Konusu Nedir Oyuncuları Kim Ne Zaman Çekildi (1)

Kurt'un teklifi yine de kabul etmeyeceğini anlayan Moore, sert önlemler almaya karar verir ve Liu'yu tren istasyonunda bulur. Kurt'u bulmak için yolsuzluk yapmakla suçladığı polis memurlarına rüşvet veren eski arkadaşı Gamon'dan ek yardım alır. Ancak Moore'un Somsak liderliğindeki adamları Liu'yu kaçırdı ve o gece Crawford, Kurt'a Liu'nun bir videosunu gösterir. Kurt, Durand, Briggs ve diğer mahkumlar Big Country, Fabricio, Ronaldo ve büyüklüğü neredeyse Mongkut'unkiyle aynı olan dev bir mahkumla kavga etmeye karar verir. Moore, Kurt'u hapishaneden çıkarıp özel bir tesise götürmeyi teklif ettiğinde Kurt bunu kabul eder, ancak yalnızca "ekibi" eğitimlerine devam ederse ve Moore da kabul ederse. Durand, Mongkut'un eğitim seanslarından birine gidiyor ve dövüşçünün, adrenalin ve steroidlerin bir kombinasyonunu geliştiren Ivy League mezunu Rupert'ın biyomühendislik ürünü olduğunu öğreniyor, böylece Mongkut'u küçük bir zayıflık dışında neredeyse yenilmez kılıyor: cam çene. Gamon eğitime katılır ve Kurt, Somsak'ı tanır. Moore, Crawford'la bir test dövüşü hakkında konuşur ve Moore bunu kabul eder ve Kurt, yerel bir gece kulübüne gider ve burada kendisi ve Durand, son dövüşçüsü Kurt'u yok eden Joseph King ile bir kez daha tanışır. Kurt, King'in yeni şampiyonu Moss'la yüzleşirken Durand, izleyenlerin dikkatini dağıtır ve oğlu Travis'i aramak için cep telefonunu çalar. Kurt, Moss'u yener ve Travis'in yardımıyla kıl payı kurtulur.

Bahar dizisi hangi hastanede çekildi? Bahar dizisi nerede cekiliyor? Bahar dizisi hangi hastanede çekildi? Bahar dizisi nerede cekiliyor?

Kana Kan (Kickboxer Retaliation) Filminin Konusu Nedir Oyuncuları Kim Ne Zaman Çekildi (2)

Ertesi gün Kurt, Somsak'ı bulur ve peşine düşer. Kurt, Moore'un diğer adamlarıyla dövüştükten sonra Somsak'a yetişir ve Liu'nun nerede olduğunu öğrenmek ister. Liu, Moore'un dairesinde tutuluyor. Kurt, Gamon ve Travis, Moore'un adamlarıyla karşı karşıya gelirken Kurt, aynalarla dolu bir odada Moore'un iki kadın uşağıyla yüzleşir, ancak onları yener, Liu'yu bulur ve onu kurtarır. Moore'un sağ kolu O'Keefe, grubu durdurmak için bir pusu kurduğunda Mongkut gelir. Kurt'u vurmak üzereyken Liu devreye girer ve Mongkut onun karnına sert bir şekilde vurarak onu bayıltır. Öfkeli Kurt, Crawford'a Moore'a Mongkut'la her zaman ve her yerde karşılaşacağını söylemesini söyler. Liu, uyanıp Kurt'un kavgaya giriştiğini öğrenene kadar birkaç gün hastanede komada kalır. Kararını tamamen kabul ediyor.

Dövüş eski Muay Thai tapınağında Kurt ve Mongkut'un savaşmaya hazır olduğu bir zamanda geçiyor. Mongkut, Kurt için çok fazla olduğunu kanıtlar ve yolun ortasında Mongkut, Kurt'u bir heykelin üzerine atarak onu neredeyse öldürür. Kurt'un aldığı yaralardan öldüğüne inanılan Liu, Rupert'ın adrenalin dolu çantasını bulur ve Kurt'u canlandırmak için bir iğne kullanır. Uyanan Kurt ikinci bir rüzgar bulur ve biraz üstünlük sağlamasına rağmen Mongkut, Kurt'u bir kez daha bir heykele doğru fırlatır ve bu sefer onu boğmak için yakındaki bir çeşmeye götürür.

Kana Kan (Kickboxer Retaliation) Filminin Konusu Nedir Oyuncuları Kim Ne Zaman Çekildi (4)

Kurt, rüyasında olduğu gibi bir kez daha boğulduğunu hayal eder, ancak Liu ve Durand'ın seslerine kulak misafiri olur ve onu "dışarı yüzmeye" sevk eder. Kurt bir zincir alıp yumruğunun etrafına sararak Mongkut'un yumruğunu yumrukla eşleştirmesini sağlıyor. Kurt, becerilerini kullanarak üstünlük sağlar ve Mongkut'u devirir. Mongkut geri geldiğinde Kurt, Mongkut'u zincirle aşağı indirmeye, onu boynuna dolamaya ve onu boğmaya başvurur, bu da Mongkut'un boynunun kırılmasına neden olur. Kurt kazandı ve etrafı Durand, Liu, Gamon ve Travis tarafından kuşatıldı. Kurt'un Mongkut'u dövdüğü haberini duyan Briggs, hapishane hücresinde gülümserken görülür.

Bir son jenerik sekansı, Mauricio Rua'ya karşı bir sonraki dövüşüne hazırlanırken MMA ringinde bir kez daha Kurt'un bir sonsözünü takip eden çıkışları gösteriyor .

Kana Kan (Kickboxer: Retaliation) filminin oyuncuları kim?

Filmin oyuncuları şunlardır:

 • Alain Moussi Kurt Sloane rolünde 
 • Jean-Claude Van Damme Usta Durand rolünde
 • Hafşór Júlíus Björnsson Mongkut rolünde 
 • Mike Tyson Briggs rolünde 
 • Sara Malakul Lane Liu Sloane rolünde
 • Christopher Lambert Thomas Moore rolünde
 • Steven Swadling Joseph King rolünde
 • Sam Medina Crawford olarak
 • Miles Strommen Rupert rolünde
 • Randy Charach Drake rolünde
 • James P. Bennett mınçıka adamı rolünde
 • Brian Shaw büyük bir mahkum olarak
 • Roy Nelson "Büyük Ülke" olarak

Kana Kan (Kickboxer: Retaliation) filminin fragmanı

Kana Kan (Kickboxer: Retaliation) filmi ne zaman çekildi?

Şubat 2016'da ön prodüksiyona başlandı ve Dimitri Logothetis filmin yönetmeni ve yazarıydı, Hafşór Júlíus Björnsson ise bir dövüşçü rolünü oynamak üzere seçildi. Ultimate Fighting Championship'ten Paige VanZant, ilk uzun metrajlı filmi için filmde rol aldı ve diğer oyuncular da geri döndü: Alain Moussi , Jean-Claude Van Damme , Sara Malakul Lane , Sam Medina ve Steven Swadling. Eski dünya şampiyonu boksör Mike Tyson, parmaklıklar ardında kavgalarla dolu bir dünyaya zorlanan zorlu bir mahkumu canlandırdı.

Kaynak: Haber Merkezi