Doğum gününüzde kendinizi şımartmak istiyorsanız, Kahve Dünyası’nın size sunduğu lezzetli ve avantajlı kampanyayı kaçırmayın. Kahve Dünyası’nın doğum günü kampanyası hakkında daha fazla bilgi edinmek için haberimizi okumaya devam edin.

Kahve Dünyası doğum günü kampanyası 2023 ? İşte cevaplar...

Akhisar tarihinde yok böyle bir fırsat! Akhisar Belediyesi arsa satıyor Akhisar tarihinde yok böyle bir fırsat! Akhisar Belediyesi arsa satıyor

Kahve Dünyası doğum günü kampanyası 2023

Doğum gününüzde kendinizi şımartmak istiyorsanız, Kahve Dünyası’nın size sunduğu lezzetli ve avantajlı kampanyayı kaçırmayın. Kahve Dünyası, 2023 yılı boyunca uygulamasını indirip üye olan müşterilerine doğum günlerinde ücretsiz bir Türk kahvesi veya sıcak çikolata hediye ediyor. Ayrıca, doğum gününde alışveriş yapanlar çikolata ve kahve ürünlerinde indirimden faydalanabiliyorlar.

Uygulamayı indirdikten sonra, profilinizdeki QR kodunu kasiyere göstererek doğum gününüzde ücretsiz bir Türk kahvesi veya sıcak çikolata alabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için giriş yaparken girdiğiniz tarihin doğum günü tarihiniz olması gerekiyor.

Doğum gününüzde Kahve Dünyası’ndan alışveriş yaparsanız, çikolata ve kahve ürünlerinde de indirimlerden faydalanabilirsiniz. Örneğin, Bonte Sütlü Çikolatalı Portakal Parçacıklı 400g Kova alırsanız, ikincisi %50 indirimli oluyor.

Kahve Dünyası’nın doğum günü kampanyası 2023 yılı boyunca devam edecek. Bu fırsatı kaçırmayın ve kendinize bir tatlı mola verin. Kahve Dünyası’nın lezzetli menüsünden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Kahve Dünyası Doğum Günü Kampanyası 2023 1

Kahve Dünyası doğum gününde hediye veriyor mu?

Evet, Kahve Dünyası doğum gününde hediye veriyor. Uygulamasını indirip üye olanlar, doğum günlerinde ücretsiz bir Türk kahvesi veya sıcak çikolata alabiliyorlar. Ayrıca, doğum gününde alışveriş yapanlar çikolata ve kahve ürünlerinde indirimden faydalanabiliyorlar. Bu kampanya 2023 yılı boyunca devam ediyor. Kahve Dünyası’nın lezzetli menüsünden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Doğum gününde bedava olan yerler Türkiye?

Doğum gününüzde kendinizi özel hissetmek istiyorsanız, Türkiye’de size uygun birçok seçenek bulunuyor. İster kahve, ister pasta, ister film, ister eğlence, isterseniz de yemek olsun, ücretsiz veya indirimli olarak faydalanabileceğiniz birçok yer var.

İşte doğum gününüzde ziyaret edebileceğiniz bazı yerler:

  • Starbucks: Uygulamasını indirip üye olanlar, doğum günlerinde ücretsiz bir kahve alabiliyorlar.
  • Divan Pastaneleri: Yapı Kredi Blue Class üyeleri, doğum günlerinde seçili Divan Pastaneleri’nden adlarına hazırlanmış bir pasta alabiliyorlar.
  • Kahve Dünyası: Uygulamasını indirip üye olanlar, doğum günlerinde ücretsiz bir Türk kahvesi veya sıcak çikolata alabiliyorlar. Ayrıca, doğum gününde alışveriş yapanlar çikolata ve kahve ürünlerinde indirimden faydalanabiliyorlar.
  • Paribucineverse: Uygulamasını indirip üye olanlar, doğum günlerinde orta boy mısır hediye alabiliyorlar.
  • Yves Rocher: Üye olanlar, doğum günlerinde 2 al 1 öde kampanyasından yararlanabiliyorlar.
  • Vialand: Doğum gününde kimliğiyle gelenler, lunaparktaki tüm eğlencelerden ücretsiz olarak faydalanabiliyorlar.

Bu ve bunun gibi daha birçok yerde doğum gününüzü kutlayabilir ve kendinizi şımartabilirsiniz.

Kaynak: Hatice Zeybek