İlan.gov.tr'de yayınlanan ilana göre; Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/189 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Tapu kaydı: Bergama ilçesi Selçuk mah. 409 ada 2 parsel yüz ölçümü 140,94m2 olan ,niteliği arsa olup borçlunun taşınmaz üzerindeki hissesi tamdır Arsa özellikleri: 143,6 m2 kullanım alanına sahip olan arsanın alt yapı hizmetleri mevcut olup Mahallenin yerleşim alan sınırındadır.
Genel Özellikler
Taşınmaz tapu kayıtlarında her ne kadar arsa olarak gözüküyor olsa da taşınmaz üzerinde yapı ruhsatı
olmayan tek katlı yığma kagir bir yapı bulunmaktadır. Yapısın çatısı ahşap olup kaplaması kiremittir. İç
kapılar ahşap giriş kapısı ve pencereler demir doğramadır.2 oda salon mutfak ve banyodan oluşmakta olup yaklaşık kullanım alanı 90 m2 dir. Yapıda yıpranma mevcuttur., 140,94 m2 yüzölçümü, Selçuk Mah Kozak Caddesi Telli Dere Sok No 4 Bergama / İZMİR adresli
Adresi : Selçuk Mah Kozak Caddesi Telli Dere Sok No 4 Bergama / İZMİR
Yüzölçümü : 140,94 m2
Hissesi : Tam
İmar Durumu: İnşaat tarzı Yapılan incelemeler neticesinde; söz konusu parselin Bitişik Nizam 2 kat yapılaşma koşullu olduğu, bildirilmiştir.
Kıymeti : 550.000,00 TL

Manisa'da icradan satılık avlulu ev Manisa'da icradan satılık avlulu ev

İLAN DETAYI İÇİN TIKLAYINIZ

Editör: Aylin Ateş