Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, yaptığı bir açıklamada şunları söylemişti:“Bir Kartal yavrusu daha aramıza katılıyor. Herkes merak edecek ‘Bu nereden çıktı?’ diye. Bu gençle Samandıra’da karşılaştım, sohbet ettik. Babasıyla birlikte analizler üzerinde çalışıyordu. ‘Neden bizimle staj yapmıyorsun?’ diye sordum. Hocamız da onay verdi ve şimdi o genç arkadaşımız Samandıra’da bizimle çalışıyor. Evet, bir Kartal yavrusu daha geliyor.”  dedi.

İsmail Kartal'ın Oğlu Emre Kartal Kim Kaç Yaşında Ne Iş Yapıyor (1)

Ali koçun Bu ifadelerinden sonra yeni gelevek olan Kartal yavrusun kim olduğu oldukça merak konusu oldu.  Fenerbahçenin tekni kdirektörü olan İsmail Kartal'ın oğlu Emre kartal babasının izinden gidiyor. Şu an babasının yanında staj görmekte olan Emre kartal'ın çekilen bir fotoğrafında yaka kartında 'yardımcı tekniK direktör' yazıldığı görüldü. 

Emre Kartal Kimdir?

Fenerbahçe Spor kulübü'nün Teknik direktörü İsmail Kartal'ın oğlu olan Emre Kartal, babasının izinden gidiyor. Futbol camiasında adından bahsettirmeyi başaran genç kartal, defans oyuncusudur. Gelecek vaad eden genç oyuncu 5 ocak 2003 doğumlu ve  182 cm boyundadır. Defans mevkiinde oyanyan genç oyuncu sol ayağını kullanmakatdır.

İsmail Kartal'ın Oğlu Emre Kartal Kim Kaç Yaşında Ne Iş Yapıyor (2)

Futbol kariyerine Tümosan Konyaspor'da başlayan Emre Kartal, daha sonrasında Isparta 32 Spor takımına transfer olmuştur. Kariyerinde emin adımlarla ilereyen Emre Kartal, bu transfer sayesinde yeteneklerini daha keniş alanlaa duyurma fırsatını yakalıyor.

İsmail Kartal'ın Oğlu Emre Kartal Kim Kaç Yaşında Ne Iş Yapıyor (3)

Hüseyin Kağıt öldü mü yaşıyor mu? Hüseyin Kağıt öldü mü yaşıyor mu?

Babasıyla sıkı bir ilişkisi olduğu bilinen Emre Kartalın, babasıyla ortak tutkusu Fenerbahçe spor Kulübüdür. Emre Kartal tıpkı babası gibi koyu bir fenerbahçe taraftarıdır. Babasının ardından ilerleyen genç oyuncunun hayalinin bir gün Fenerbahçe'de forma gimek olduğu bilinmektedir. 

Hayallerinin peşinden koşan Emre Kartal bir gün Fenerbahçe'de forma giymek umuduyla adım adım ilerlemektedir. Ali koç'un  yönlendirmesiyle şu anda Fenerbahçe'de staj yapmaktadır. Babasının yanında çalışarak kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Editör: Hatice Zeybek