Değirmenci, muhalif duruşuyla tanınan bir gazetecidir. Programlarında sık sık iktidarı eleştirmektedir. Bu nedenle, zaman zaman iktidar yanlısı kesimlerden eleştirilere maruz kalmaktadır.

Peki, arama motorlarında sıklıkla araştırılan İrfan Değirmenci hastaneye mi kaldırıldı? İrfan Değirmenci'nin hastalığı ne? İrfan Değirmenci Halk TV'de neden yok? Gibi soruların cevapları haberimizde…

İrfan Değirmenci Kimdir?

İrfan Değirmenci, 3 Kasım 1977 tarihinde Ankara'da doğmuş Türk haber sunucusu ve gazetecidir. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olmuştur.

Mesleğe 1996 yılında Ostim TV'de başlayan Değirmenci, 2001 yılında Star TV'ye, 2003'te CNN Türk'e ve 2005'te Kanal D'ye geçmiştir. 2007-2010 yılları arasında Fox TV'de İrfan Değirmenci ile Çalar Saat programını sunmuştur. 2010-2017 yılları arasında ise Kanal D'de İrfan Değirmenci ile Günaydın programını sunmuştur.

2017 yılında Kanal D'den ayrılan Değirmenci, 2018 yılında Halk TV'ye geçmiştir. Halk TV'de her gün saat 18.00-20.00 arasında Halk Ana Haber programını sunmaktadır.

İrfan Değirmenci Hastaneye Mi Kaldırıldı?

İrfan Değirmenci'nin hastaneye kaldırıldığına dair herhangi bir resmi açıklama bulunmamaktadır. Ancak, Değirmenci'nin arkadaşının sağlık sorunları nedeniyle Ankara'ya gittiği ve bu nedenle bir süre yayına ara verdiği bilinmektedir.

Değirmenci'nin hastaneye kaldırıldığına dair kesin bir bilgi olmadığı için, bu sorunun kesin cevabı bulunmamaktadır. Ancak, bu konuda yeni bir gelişme olursa, bu bilgileri güncelleyeceğiz.

İrfan Değirmenci'nin Hastalığı Ne?

İrfan Değirmenci'nin herhangi bir kronik hastalığı yoktur. Ancak, 2023 yılında arkadaşının rahatsızlığı nedeniyle Ankara'ya gitmiş ve bir süre orada kalmıştır. Bu nedenle, bazı sosyal medya kullanıcıları onun hasta olduğunu düşünmüş ve bu konuda spekülasyonlar yapmıştır.

İrfan Değirmenci Halk TV'de Neden Yok?

İrfan Değirmenci, 17 Kasım 2023 tarihinde Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda, arkadaşının sağlık sorunları nedeniyle Ankara'ya gittiğini ve bu nedenle bir süre yayına ara verdiğini açıklamıştır. Değirmenci, paylaşımında, arkadaşının sağlık durumunun iyiye gittiğini ve yakında yayına döneceğini belirtmiştir.

Mevzular Açık Mikrofon programına nasıl gidilir? Mevzular açık mikrofon nerede? Mevzular Açık Mikrofon programına nasıl gidilir? Mevzular açık mikrofon nerede?

İrfan Değirmenci'nin Halk TV'de olmamasının nedeni,  arkadaşının sağlık sorunlarıdır. Değirmenci, arkadaşının yanında olmak ve ona destek olmak için Ankara'ya gitmiştir.

Değirmenci'nin Halk TV'den ayrıldığına dair bazı iddialar ortaya atılmıştı. Ancak, Değirmenci bu iddiaları yalanlayarak, Halk TV'de çalışmaya devam edeceğini belirtmiştir.

Kaynak: Hatice Zeybek