Mücevher tasarımcısı Ines de Ramon şu sıralar Oscar ödüllü aktör Brad Pitt ile birlikte. İnternet kullanıcıları Ines de Ramon hakkında çok fazla soru sorıyor. İşte Ines De Ramon kimdir? Kaç yaşında? Ines De Ramon Brad Pitt ile evlenecek mi? Gibi soruların cevapları sizlerle...

Ines de Ramon kimdir? Kaç yaşında?

Çift ilk olarak Kasım 2022'de Los Angeles Bono konserinin kulisinde görüldü ve sadece birkaç gün sonra bir kaynak PEOPLE'a Pitt ve de Ramon'un "birkaç aydır çıktıklarını" söyledi. O zamandan beri de Ramon, Pitt'e Babylon filminin galasında ve LACMA'nın 12. yıllık galasında eşlik etti.

Pitt ile ilişkisinden önce de Ramon, Vampire Diaries oyuncusu Paul Wesley ile evliydi. Wesley ve de Ramon'un temsilcisi PEOPLE'a yaptığı açıklamada çiftin üç yıllık evliliğin ardından Eylül 2022'de sessizce ayrıldığını doğruladı.

19 Aralık 1992 doğumlu olan De Ramon şuan 31 yaşında, 2013 yılında Cenevre Üniversitesi'nden işletme alanında lisans derecesi ile mezun olmuştur. Ayrıca Institute for Integrative Nutrition'dan beslenme sağlığı koçu sertifikasına sahiptir.

Bununla birlikte, de Ramon'un mesleki deneyiminin çoğu kuyumculuk sektöründe olmuştur. LinkedIn hesabına göre, daha önce Christie's ve lüks İsviçreli kuyumcu De Grisogono'da mücevher departmanında görev almıştır.

_İNES DE RAMON KİMDİR

De Ramon şu anda Hailey Bieber, Kourtney Kardashian ve Mandy Moore gibi yıldızları hayranları arasında sayan Los Angeles merkezli mücevher markası Anita Ko Jewelry'nin toptan satış müdürü olarak çalışıyor. Şubat 2022'de de Ramon, marka için Instagram'da paylaştığı bir fotoğraf kampanyasında bile rol aldı.

Wesley ve de Ramon ilk kez Haziran 2018'de bir akşam yemeği randevusunun ardından birlikte görülürken, ilişkilerini Instagram'da resmileştirmek için Temmuz ayına kadar beklediler.

Wesley, New York, Montauk'taki bir düğünde Jessica Szohr ve Nina Dobrev'in yanında gülümseyen de Ramon ile birlikte bir fotoğrafını paylaşarak çiftin sosyal medyadaki ilk çıkışını resmen işaretledi.

De Ramon Instagram paylaşımlarının çoğuna, özellikle de çocukluk fotoğraflarına Fransızca başlık atıyor. Ayrıca İngilizce, Almanca ve İtalyanca da bilmektedir.

Üç yıldan fazla süren evliliklerinin ardından de Ramon ve Wesley Eylül 2022'de sessizce ayrıldılar.

De Ramon ve Pitt'in ilk kez Kasım 2022'de bir Bono konserinde görülmelerinin ardından, de Ramon'a yakın bir kaynak PEOPLE'a ikilinin "ortak bir arkadaşları aracılığıyla tanıştıklarını" ve Pitt'in tasarımcıya "gerçekten ilgi duyduğunu" söyledi.

Adasu Akın kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Adasu Akın ne iş yapıyor? Adasu Akın kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Adasu Akın ne iş yapıyor?

Fight Club yıldızına yakın ikinci bir kaynak ise PEOPLE ile "özel bir ilişki olmadığını" ancak Pitt'in "onunla vakit geçirmekten hoşlandığını" paylaştı.

Ines de Ramon Brad Pitt ile evlenecek mi? 

De Ramon ile Pitt'in evlilik dedikoduları şuan arşa çıkmış durumda. Fakat iki tarafta bu konu ile bir açıklamada bulunmadı ve henüz ne zaman evlenecekleri bilinmiyor.

Kaynak: Hatice Zeybek