Kanal D'de yayınlanan İnci Taneleri dizisinde Dilber rolünü canlandıran Hazar Ergüçlü'nün makyajsız hali sosyal medyanın gündeminde... Sevenleri tarafından eleştiri yağmuruna tutalan Ergüçlü'nün bu eleştirilere sessiz kalmadı. Merak ettiğiniz sorularınızıın cevaplarını haberimizde açıkladık...

İnci Taneleri Dilber Hazar Ergüçlü makyajsız hali sosyal medyanın gündeminde

Bildiğiniz üzere İnci Taneleri dizisinde oynayan, dansıyla kendine hayran bırakan Dilber karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü'nün makyajsız halleri görenleri şok etti. İşte o görüntüler...

Flying Tiger hangi ülkenin? Flying Tiger nerede hangi ülkelerde var? Flying Tiger hangi ülkenin? Flying Tiger nerede hangi ülkelerde var?

İnci Taneleri Dilber Hazar Ergüçlü Makyajsız Hali Sosyal Medyanın Gündeminde

Hazar Ergüçlü'nün sevenleri makyajsız halinide çok sevdi. Sizce makyajlı halini mi güzel, makyajsız hali mi? yorumlarda belirtebilirsiniz.

Hazar Ergüçlü’nün pavyon dansı yaptığı dizi bölümü, izleyiciler arasında farklı görüşler oluşturdu. Kimileri dansı beğenip taklit ederken, kimileri diziyi ve pavyonları yozlaştırıcı buldu. RTÜK’e başvurarak dizinin yayından kaldırılmasını ve pavyonların kapatılmasını isteyenler oldu. Bu istekte bulunanlar arasında Ankara Seymenler Kulübü Derneği ve Mil-Diyanet-Sendikası gibi kuruluşlar da yer aldı. Fakat şarkıcılar, Sevda Türküsev adlı iletişim uzmanının “Pavyonlar ve genelevler kapatılmalı” sözlerine karşı çıkarak onunla tartıştı.

İnci Taneleri Dilber Hazar Ergüçlü Makyajsız Hali Sosyal Medyanın Gündeminde (1)

Hazar Ergüçlü bu eleştirilere sessiz kalmadı. Instagram'da bir postun altına  ''Neyden rahatsız olduysanız söyleyin bir daha yapayım" diyerek eleştirilerin yanıtını verdi. 

Hazar Ergüçlü yanıtı verdikten sonra sildi.

Dilber'in dansı akım oldu

Dizideki Dilber karakterinin pavyonda yaptığı dansın bir akım haline gelmesi, fragmandaki bir repliğin kadın cinayetlerini meşrulaştırması ve pavyon hayatının eğlenceli gösterilmesi, diziyi izleyenler, yazarlar, kadın hakları savunucuları ve diğer kesimler tarafından olumsuz yorumlar almıştı.

İnci Taneleri Dilber kimdir? 

Kaynak: Haber Merkezi