Sokakta çaldığı keman videoalrını internette paylaşrak sosyal medyada fenomen olan ve İmamoğlu'nun kızına benzetilen Karolina Protsenko kimdir? Nereli? Kaç yaşında? İŞte detaylar...

Karolina Protsenko, keman sanatçısıdır ve Ukrayna’da doğmuştur. 2008 yılında dünyaya gelen Karolina, keman çalmayı 6 yaşında öğrendi. YouTube’da sevilen şarkıların keman versiyonlarını yayınlayarak çok sayıda takipçi edindi. Sokaklarda keman çalarak da insanları etkileyen Karolina, Ellen DeGeneres’in programına katılmaya hak kazandı. Karolina, 2014 yılında ailesiyle birlikte Amerika’ya taşındı. Karolina’nın Leo ve Nicholas adında iki kardeşi vardır. Karolina, eğitim hayatını da ihmal etmeden müzikle uğraşmaktadır.

Sakarya Milletvekili Ali İnci öldü mü? Ali İnci sağlık durumu ne? Sakarya Milletvekili Ali İnci öldü mü? Ali İnci sağlık durumu ne?

Son zamanlarda sosyal emdyada İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kızı sanılmasıyla Türkiye'de de birden birde popüler olan  Karolina Protsenko sokakta çaldığı büyüleyici besteleriyle kemanı adeta ağlatmasıyla fenomen oldu.

Editör: Haber Merkezi