İmamoğlu İnşaat, Uzun süredir faaliyet gösteren bir aile  firmasıdır. Günümüzde inşaat ve gayrimenkul proje geliştirme sektöründe faaliyet gösteren ve  bu alanda çeşitli pojeler yaparak bulunduğu lokasyana katkıda bulunan bir şirketdir.

Okeyde 13 1 2 olur mu? Okey 13 den sonra 1 konulur mu? Okeyde 13 1 2 olur mu? Okey 13 den sonra 1 konulur mu?

İmamoğlu Inşaat Kimin İmamoğlu İnşaat Genel Müdürü Tuncay Yılmaz Kim (1)

İmamoğlu İnşaat hayata geçirdiği projeler ile oldukça dikkat çekmektedir. Peki Kime ait bu İmamoğlu İnşaat? sizler için cevapladık.

İmamoğlu İnşaat Kimin?

İnşaat ve gayrimenkul proje geliştirme sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır.İmamoğlu İnşaatın sahibi, Ekrem İmamoğlu'nun Babası Hasan İmamoğludur. İmamoğlu İnşaat nesilden nesle akatarılan bir aile şirketidir.

Merhum Mevlüt İmamoğlu ve çocukları Mehmet, Alican, Osman İmamoğlu Trabzon merkezine yerleşerek kereste ve ahşap dekorasyon işine başlamsıyla temelleri atılan bu aile şirketi yıllar geçtikçe büyümüş ve gelişmiştir. 

İmamoğlu Inşaat Kimin İmamoğlu İnşaat Genel Müdürü Tuncay Yılmaz Kim (2)

ilk olara 1970 yılında Hasan ve Alican İmamoğlu ortaklığında, İnşaat Malzemleri toptan ve parakende satışı ve mütehatlik firmasının alt yapısını oluşturmuştur.

Alt yapısı kurulduktan sonra 1980 yılında Murat İmamoğlu,Ahmet İmamoğlu ve Ali İmamoğlu gibi ikinci Kuşak Yöneticilerin Firmaya katılmasıyla birlikte bir çok farklı noktada şantiyler açılmaya başlandı.

Böylelikle İmamoğlu İnşaat gelişmeye ve büyümeye devam etti. Bu yönde ilerlemeye devam eden İmamoğlu İnşaat 1996 yılında yaptığı İmamoğlu 1, İmamoğlu 2 siteleriyle ve Zigana evleri projeleriyle bölgenin gelişimine büyük katkıda bulunmuştur.

Günümüzde halen Varlığını sürdüren  inşaat ve gayrimenkul şirketi, Hasan İmamoğlu tarafından yönetilmektedir. İmamoğlu İnşaat projelerini yürütmeye  devam etmektedir.

İmamoğlu Inşaat Kimin İmamoğlu İnşaat Genel Müdürü Tuncay Yılmaz Kim (3)

İmamoğlu İnşaat Genel Müdürü ,Tuncay Yılmaz kim?

İmamoğlu İnşaat firmasının Genel Müdürü olan Tuncay Yılmaz 'para Sayma' görüntülerinden sonra merak konusu oldu.  İmamoğlu İnşaat Şirketinde Genel Müdürlük yaptığı bilinen Tuncay Yılmaz aynı zamanda İBB spor kulübünün Mali işler yöneticisidir. Yılmaz, bunun yanında İmamoğlu'nun bir diğer şirketi SSB Gayrimenkul AŞ'nin de yönetim kurulunda yer almaktadır. Tuncay Yılmaz hakkında pek fazla bilgi yoktur. 

Kaynak: Hatice Zeybek