Galatasaray’ın son dönemlerde popüler olan oyuncusu Icardi, özel hayatıyla da Türk sevenlerini merak ettiriyor. Icardi’nin kaç çocuğu var ve özel hayatıyla ilgili diğer bilgileri derledik...

mauro-icardi

Mauro Icardi Kimdir? Kaç Çocuğu Var?

Mauro Emanuel Icardi Rivero, 19 Şubat 1993'te Arjantin'in Rosario şehrinde doğmuştur. Santrfor mevkiinde oynayan Arjantinli millî futbolcu şimdilerde Süper Lig takımlarından Galatasaray'da forma giymektedir.

Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Icardi son zamanlarda popülerliğini arttırdı. Bu popülerlikle beraber Icardi’nin özel hayatı da merak konusu olmaya başladı.

2022 yılında Galatasaray’da oynamaya başlayan oyuncu gösterdiği performansla yalnızca Galatasaraylıların değil tüm futbol dünyasının ilgisini çekti. Galatasaray oyuncusunun özel hayatı ile ilgili en çok merak edilen soru ise “Icardi’nin kaç çocuğu var?” sorusudur.

Mauro Icardi kimdir sorusunun cevabına baktık. Şimdi de Icardi’nin kaç çocuğu var sorusunu yanıtlandıralım. İşte, detaylar...

Icardi Galatasaray transferinden sonra Türkiye’de ilgi çeken bir futbolcu olmuştur. Bununla beraber Icardi’nin ailesi de ilgi çekmeye başlamıştır.

Aile hayatı araştırılan futbolcunun evli olduğunu gören sevenleri, daha sonra Icardi’nin kaç çocuğu var sorusunu sormaya başlamıştır. 30 yaşındaki futbol oyuncusu Icardi’nin şu anki evliliğinden 2 tane kız çocuğu vardır.

Cristiano Ronaldo'nun Kaç Çocuğu Var? Ronaldo’nun Çocuklarının İsimleri Neler? Cristiano Ronaldo'nun Kaç Çocuğu Var? Ronaldo’nun Çocuklarının İsimleri Neler?

Icardi ve Nara Ne Zaman Evlendi? Kaç Çocukları Var?

icardi-ve-kizlari

Mauro Icardi'nin evliliği hem futbol kariyeriyle hem de özel hayatıyla gündemde kalmaya devam ediyor. Futbolseverler, Icardi'nin saha dışındaki hayatını da merakla takip ediyor.

Icardi ve Wanda Nara ilişkisi son zamanlarda göz önünde olmaya devam ediyor. Ülkemize gelişlerinin ardından bir yıl geçmesine rağmen ünlü çift hala merak edilen bazı konularıyla gündemden düşmemektedir.

Mauro Icardi Wanda Nara çifti oldukça dikkat çeken bir çifttir. Bununla beraber çiftin evli olup olmadığı veya çocuklarının olup olmadığı gibi sorular sevenleri tarafından merak edilmektedir.

Icardi ve Wanda Nara 27 Mayıs 2014 tarihinde Buenos Aires'te bir törenle evlenmiştir. Icardi ve Wanda Nara ne zaman evlendi sorusuyla beraber çiftin kaç çocuğu var sorusu da oldukça merak edilmektedir. Mauro Icardi Wanda Nara çiftinin evliliklerinden sonra dünyaya gelen 2 tane kızı vardır.

Icardi'nin Kaç Çocuğu Var? Çocuklarının İsmi Ne?

icardi-kac-cocugu-var

Icardi ve Wanda Nara çifti aile fotoğraflarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Kalabalık ailesiyle dikkat çeken Icardi’nin kaç çocuğu var sorusunu akıllara getirdi.

Icardi’nin kiminle evli olduğu sorusunun yanıtını sizinle paylaştık. Evli olduğu bilinen oyuncu Mauro Icardi’nin çocuğu ya da çocukları olup olmadığı da meraklılarını ilgilendiren konular arasında yer alıyor.

Aile fotoğraflarında Icardi ve Wanda Nara ile beraber 5 çocuk daha gözükmektedir. Peki, Icardi’nin kaç çocuğu var, sizinle paylaştık!

Mauro Icardi çocukları toplamda 2 tanedir. Çocukların isimleri ise şu şekildedir;

  • Francesca
  • Isabella

Francesca

Francesca 19 Ocak 2015 doğmuştur. Mauro Icardi Wanda Nara çiftinin ilk çocuğu olan Francesca 8 yaşındadır.

Isabella

Isabella 27 Ekim 2016 yılında dünyaya gelmiştir. Icardi ve Nara çiftinin en küçük çocuklarıdır.

Not: Mauro Icardi’nin çocukları dışında Wanda Nara’nın önceki evliliğinden 3 çocuğu daha vardır. Çiftle beraber yaşayan çocuklar toplamda 5 kardeştir.

Wanda Nara’nın çocuklarına bakalım...

Icardi ile ikinci evliğini yapan Wanda Nara kaç çocuğu var sorusu da Icardi hayranları tarafından merak konusu haline gelmiş durumda. İlk evliliğini Arjantinli futbolcu Maxi Lopez ile yapan Nara’nın 5 çocuğu vardır.

Wanda Nara Kaç Çocuğu Var?

Wanda Nara’nın bir önceki evliliğinden olan çocuklarının isimleri şu şekildedir:

  • Valentino Lopez
  • Constantino Lopez
  • Benedicto Lopez

Nara’nın çocuklarıyla alakalı bilgileri aktardık...

Valentino Lopez

Babası Maxi Lopez gibi futbolla ilgilenen Valentino Wanda Nara’nın ilk çocuğudur. Valentino Lopez 25 Ocak 2009 doğumludur.

Constantino Lopez

18 Aralık 2010 doğumlu olan Canstantino, bilgisayar oyunlarına merak sarmıştır. Annesi ile beraber yaşayan Constantino Lopez 13 yaşındadır.

Benedicto Lopez

Benedicto Lopez 20 Şubat 2012 tarihinde dünyaya gelmiştir. Nara ve Maxi çiftinin sonuncu ve en küçük oğullarıdır. Benedicto dünyaya geldikten kısa bir süre sonra çift boşanmıştır.

Icardi Kaç Evlilik Yaptı? Mauro Icardi’nin Kaç Tane Çocuğu Var?

icardi-wanda-nara

Ünlü Arjantinli futbolcu Mauro Icardi'nin evlilik hayatı da dikkat çekiyor. Icardi ve Nara çiftinin evliliklerini ve çocuklarının hakkında bilgi verdikten sonra Icardi kaç evlilik yaptı, ilk evliliği mi ikinci evliliği mi soruları gündeme geliyor.

Futbolcu Mauro Icardi, ilk evliliğini 2014 yılında ünlü Arjantin televizyon yıldızı Wanda Nara ile gerçekleştirdi. Çiftin evliliğinden 2 kız çocuğu dünyaya gelmiştir.

Merak Edilen Skandal: Icardi ve Maxi Lopez Çocukları...

Mauro Icardi kaç tane çocuğu var sorusunun cevabı akılları hep karıştırmaktadır. Çünkü Nara ile aile fotoğraflarında 5 çocuk ile gözükmektedir. Fakat Mauro Icardi çocuğu sadece 2 tanedir. Wanda Nara ise Icardi evliliğinden önce Maxi Lopez ile evlenmiştir. Bu evlilikten olan 3 oğlu vardır.

Icardi ve Wanda Nara evliliği 2014 yılının en çok konuşulan olayı olmuştur. Sebebi ise Nara’nın Maxi Lopez ile olan evliliği boşanma sürecindeyken Icardi ile olan beraberliğinin ortaya çıkmasıydı.

Peki, Icardi ve Maxi Lopez çocukları beraber mi yaşamaktadır? İşte, detaylar...

3 oğlunun babası olan Maxi Lopez ile boşanan Wanda Nara hemen sonrasında Icardi ile evlenmiştir. Icardi’den 2 kız çocuğu olmuştur. Maxi Lopez ve Wanda Nara evliğinden olan 3 erkek çocuğun velayeti annede kalmıştır. Günümüzde Icardi ve Maxi Lopez çocukları beraber yaşamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Icardi'nin kaç çocuğu var sorusunun ardından diğer merak edilen sorular da aşağıdaki gibidir:

Mauro Icardi Kaç Yaşında?

Başarılı futbol oyuncusunun kaç yaşında olduğu merak edilmektedir. 19 Şubat 1993'te Arjantin'in Rosario kentinde doğan futbolcu 30 yaşındadır.

Icardi'nin Çocukları Kaç Yaşında?

Toplamda iki tane kızı olan Icardi’nin çocuklarından ilki olan Francesca 8 yaşındadır. İkinci kızı Isabella ise 7 yaşındadır.

Kaynak: Hatice Zeybek