Sosyal medyada bir kediye yaptığı işkence videosuyla gündeme gelen İbrahim keloğlan kedi olayı ne? İbrahim keloğlan kim? Nereli? Kaç yaşında? #ibrahimkeloğlantutuklansın hashtagi ne? İbrahim Keloğlan kedi videosu işte detaylar...

Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde bir kediyi apartman holüne sıkıştırarak 6 dakika boyunca işkence yaparak öldüren İbrahim Keloğlan'ın mahkeme kararına vatandaşlar tepksiz kalmadı. Sosyal medyada #ibrahimkeloğlantutuklansın kodlu hastagh açan vatandaşların olaya tepkileri çığ gibi büyüyor.

Küçükçekmece 16. Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanan İbrahim Keloğlan suçunu kabul ederek 1 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme, sanığın iyi hali göz önüne alarak cezayı 3 ay indirip hükmü açıklamadı. Bu karar, İbrahim Keloğlan 5 yıl boyunca başka bir suç işlemezse cezasının ortadan kalkacağı anlamına geliyor.

Acımasızca bir kediyi önce asansörde sıkıştırıp tekmeledi daha sonra kedinin arkasından giderek döve döve öldüren şahsa yönelik vatandaşlar yetkilleri göreve çağırdı. Peki, Kediyi işkence yapan İbrahim keloğlan kim? 

İbrahim keloğlan kim? Nereli? Kaç yaşında?

İbrahim Keloğlan 1995 yılı doğumlu şuanda 29 yaşındadır. İstanbul/Başakşehir'de yaşadığı öğrenilen İbrahim Keloğlan bir kediye işkence videosuyla ülke gündemine gelmiştir.

Kandilde el öpülür mü? Kandillerde büyüklerin eli öpülür mü? Kandilde el öpülür mü? Kandillerde büyüklerin eli öpülür mü?

İbrahim Keloğlan Kedi videosu

Editör: Haber Merkezi