Çalıştığı haber kanalında ön plana çıkan Taha Hüseyin Karagöz’ün sosyal medya üzerinden yazdıkları gündemde. Peki Taha Hüseyin Karagöz kimdir? Taha Hüseyin Karagöz kaç yaşında? Taha Hüseyin Karagöz nereli? Taha Hüseyin Karagöz nerden mezun oldu? Taha Hüseyin Karagöz nerede çalışıyor? İşte ayrıntılar…

Taha Hüseyin Karagöz kimdir?

Nazilli Belediyespor Tibet Öniz kimdir? Neden gündem? Aslen nereli? Nazilli Belediyespor Tibet Öniz kimdir? Neden gündem? Aslen nereli?

Taha Hüseyin Karagöz, Zonguldak doğumlu bir gazeteci, yazar ve programcıdır. Ailesi Trabzon Of’tan gelmiştir. Zonguldak’ta ilköğretim, ortaokul ve liseyi bitirdikten sonra, üniversite için Eskişehir’e gitmiştir. Burada Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni ve daha sonra İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nü okuyarak mezun olmuştur.

Hüseyin Taha Karagöz kimdir Kaç yaşında Nerede çalışıyor (1)

Taha Hüseyin Karagöz, üniversite sonrası İstanbul’a yerleşmiştir. Kanal 7’de staj yapmış ve burada editör olarak çalışmaya başlamıştır. Daha sonra Güneş Gazetesi’nde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Editörlük, istihbarat şefliği ve haber müdürlüğü yapmıştır.

Taha Hüseyin Karagöz, Güneş Gazetesi’nden ayrıldıktan sonra Yeni Şafak Gazetesi’nde ana sayfa editörü olmuştur. Türk Medya’da haber müdürü olarak çalıştığı bir dönem de olmuştur. Şimdilerde Diriliş Postası Gazetesi’nde yazı işleri müdürüdür. Ayrıca TVNET’te kendi programını hazırlayıp sunmaktadır. Holotime adında bir hologram cihazı geliştiren arkadaş grubuyla birlikte TEB İnovasyon Ödülleri’ni kazanmıştır.

Taha Hüseyin Karagöz kaç yaşındadır?

Taha Hüseyin Karagöz 17 Mart doğumludur. Yaşı ile ilgi bir bilgi bulunmamaktadır.

Taha Hüseyin Karagöz nerede çalışıyor?

Günümüzde (2023) Albayrak Medya Grubu bünyesindeki Yeni Şafak Gazetesi ve TV NET'te meslek hayatını sürdürmektedir.

Kaynak: Haber- Hatice Zeybek