Yakışıklı oyuncu Hasan Denizyaran kimdir? Hasan Denizyaran kaç yaşında ve nereli? Hasan Denizyaran boyu ve kilosu? Hasan Denizyaran sevgilisi? Hasan Denizyaran Instagram? Hasan Denizyaran oynadığı dizi ve filmler? İşte cevaplar...

Hasan Denizyaran Kimdir?

Hasan Denizyaran, Türk model ve oyuncudur. 1993 tarihinde İzmir’de doğmuştur. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Sungurlar, Hayat Sevince Güzel, Elif, Afili Aşk, İşte Bu Benim Masalım gibi dizilerde ve 4N1K, Kim Daha Mutlu? gibi filmlerde rol almıştır. Yalnız Kurt dizisinde Altay Kurdoğlu karakterini canlandırmıştır. Müzik ve tiyatroya ilgi duymaktadır. 

Hasan Denizyaran ara görsel 1

Hasan Denizyaran Kaç Yaşında ve Nereli?

Hasan Denizyaran, 26 Mayıs 1993 tarihinde İzmir’de doğmuştur. 30 yaşındadır. İkizler burcudur. İzmirli olan Hasan Denizyaran, oyunculuk eğitimi için İstanbul’a gelmiştir.

Erkan Can kimdir ve kaç yaşında? Erkan Can hangi partiden? Erkan Can kürt mü alevi mi? Erkan Can kimdir ve kaç yaşında? Erkan Can hangi partiden? Erkan Can kürt mü alevi mi?

Hasan Denizyaran Boyu ve Kilosu?

Hasan Denizyaran ara görsel 2

Hasan Denizyaran, 1.88 metre boyunda ve 80 kilo ağırlığında olduğu bilinmektedir.

Hasan Denizyaran Sevgilisi?

Hasan Denizyaran’ın sevgilisi hakkında bilgi bulunmamaktadır. Oyuncu, özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih etmektedir. Bu nedenle, Hasan Denizyaran’ın bilinen bir sevgilisi yoktur. Ancak, genç oyuncunun hayranları onun aşk hayatını merakla takip etmektedir.

Hasan Denizyaran Instagram?

Hasan Denizyaran ara görsel 3

@hasandenizyaran

Hasan Denizyaran Oynadığı Dizi ve Filmler?

Oynadığı dizi ve filmler şunlardır:

Diziler:

  • Yalnız Kurt (2022): Hasan Denizyaran, bu dizide anne babasının katilini arayan bir polis olan Altay Kurdoğlu karakterini canlandırmaktadır. Bu dizide başrolü Özge Özder ile paylaşmaktadır. Dizinin yönetmeni Osman Sınav’dır.
  • İşte Bu Benim Masalım (2021): Hasan Denizyaran, bu dizide Pamir rolünü üstlenmiştir. Bu dizide başrolü Cemre Baysel ile paylaşmıştır. Dizi, Exxen platformunda yayınlanmıştır.
  • Afili Aşk (2019): Hasan Denizyaran, bu dizide Uğur karakterine hayat vermiştir. Bu dizide konuk oyuncu olarak yer almıştır. Dizi, Kanal D’de yayınlanmıştır.
  • Elif (2018): Hasan Denizyaran, bu dizide Akın karakterini canlandırmıştır. Dizi, Kanal 7’de yayınlanmıştır.
  • Hayat Sevince Güzel (2016): Hasan Denizyaran, bu dizide Erkan Yıldız karakterini oynamıştır. Dizi, FOX’ta yayınlanmıştır.
  • Sungurlar (2014): Hasan Denizyaran, bu dizide Onbaşı Ahmet karakterini oynamıştır. Bu dizide yardımcı oyuncu olarak yer almıştır. Dizi, Samanyolu TV’de yayınlanmıştır.

Filmler:

  • Demir Kadın: Neslican (2023): Hasan Denizyaran, bu filmde yardımcı oyuncu olarak rol almıştır. Film henüz vizyona girmemiştir.
  • Kim Daha Mutlu? (2019): Hasan Denizyaran, bu filmde Sinan karakterini canlandırmıştır. Bu filmde başrolü Burcu Biricik ile paylaşmıştır.
  • 4N1K (2017): Hasan Denizyaran, bu filmde Ali Tekelioğlu karakterini canlandırmıştır. Bu filmde yardımcı oyuncu olarak yer almıştır. Film, Büşra Yılmaz’ın aynı isimli romanından uyarlanmıştır.
Kaynak: Hatice Zeybek