MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Hanpaşa mahallesindeki dere geçiş noktasında menfez çalışmasını tamamladı. Yol geçişinin daha güvenli hale gelmesiyle mahalle sakinlerinin can ve mal güvenliği de sağlanmış oldu.

Dere yataklarına yakın yerleşim yerlerinin araç ve yaya geçişleri MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından sağlıklı ve güvenli hale getiriliyor. Çalışmalar kapsamında Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri  Akhisar ilçesinin Hanpaşa mahallesindeki dere geçiş noktasında menfez çalışmalarını tamamladı. Hızlı bir şekilde tamamlanan çalışmalarsayesinde ulaşım tekrar güvenilir hale geldi, vatandaşların can ve mal güvenliği sağlandı. 

Manisa’da Sağanak Yağışın Ardından Büyükşehir ve MASKİ Ekipleri Devrede Manisa’da Sağanak Yağışın Ardından Büyükşehir ve MASKİ Ekipleri Devrede

“Cengiz Başkanımıza hizmetleri nedeniyle teşekkür ederim”

Hanpaşa Mahalle Muhtarı Halil İbrahim Gencer, “Mahallemizde yapılan menfez imalatından çok memnun kaldık. Yağışlı havalarda artık korku yaşamayacağız. Cengiz Başkanımıza hizmetleri nedeniyle teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi