Sosyal medyada gördüğümüz kişileri sadece kaydırıp geçerken birçoğunun nasıl zor şartlar altında yaşadığını bilmiyoruz. Hakan Yağar da bu insanlarda birisi. TikTok canlı yayınlarından tanıdığımız ve Testo Taylan’ın ev ziyaretinin ardından gündem olan Hakan Yağar kimdir, sizin için araştırdık. 

Hakan Yagar Kimdir 6

Hakan Yağar Kimdir?

Hakan Yağar, 1982 yılında Nevşehir’de doğmuştur. Halen daha yaşamını Nevşehir’de sürdürmekte olan Yağar, 42 yaşındadır. 

Kimsesiz ve engelli bir birey olan Hakan Yağar’ın sağlık problemleri sebebiyle görünümü birçok insan için yaşının daha küçük olduğu izlenimini veriyor. Bu sebeple de sosyal medya platformlarında beraber canlı yayına katıldığı insanlar bu konuda onunla dalga geçerek izlenme sayılarını artırıyorlar. Bu durum ise Hakan Yağar’ın manevi zorluklarla daha fazla uğraşmasına neden oluyor.

Hakan Yağar babasını küçükken kaybetmiş, annesini de kısa bir süre toprağa vermiştir. Güncel olarak oturduğu evin 110 bin lira borcu olduğu bilinmektedir. 

TikTok Hakan Yağar

Hakan Yagar Kimdir 3

Hakan Yağar, TikTok adlı sosyal medya platformunda ‘’@hakanyagar98’’ adı ile bilinmektedir. Paylaştığı videolar ve açtığı canlı yayınlar ile geniş bir takipçi kitlesine hızla ulaşmıştır. 

Pozitif enerjisi, samimi ve içten halleri ile birçok kişiye ilham olurken, bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından ise zorbalığa uğramaktadır. 

Engelli bir birey olarak yaşamını sürdüren Hakan Yağar, kendi hayat hikayesini sosyal medyada sık sık paylaşarak benzer yaşam sürdüren insanlar için motivasyon ve güç kaynağı olarak görülüyor. Fakat bu durumu suistimal edenler de mevcut.

Testo Taylan Hakan Yağar Videosu

Hakan Yagar Kimdir 5

Hakan Yağar kimdir sorusunun ardından şimdi de son günlerde isminin sıklıkla aratılmasının nedenlerinden biri olan videosuna bakalım…

Vücut geliştirme sporcusu ve sosyal medya fenomeni olarak bilinen Testo Taylan, Youtube kanalında son zamanlarda yaptığı ziyaretler ile bilinmektedir. 

Bu ziyaretler arasında bulunan Hakan Yağar’ın videosu ise Twitter ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında epey ses getirmiştir. 

Hakan Yağar’ın bu videoda yaşadıklarının bir kısmını anlatmıştır. Yağar’ın telefon numarasının ifşalanmasının ardından evine kendisi adına 150 lahmacun ve 150 ayran sipariş edilmiş, bu olay üzerine ise kuryeyle tartışmıştır. 

Hakan Yağar’ın bu videoda anlattıkları arasında kendisinin şiddete uğradığı da yer almaktadır. 

Testo Taylan bu durum üzerine bir yardım kampanyası başlatmıştır. Kendisinin de bahsettiği üzerine yardımlar kısa sürede toplanmıştır. 

Testo Taylan Kimdir?

Hakan Yagar Kimdir 7

Hakan Yağar kimdir sorusunu cevapladık. Şimdi de kendisini videosunda tanıtan Testo Taylan’a yakından bakalım…

Ankara’da doğan Testo Taylan 20’li yaşlarının başındadır. Liseyi TED Ankara Koleji’nde okumuştur. Kişisel hayatı ile ilgili net bilgiler bulunmayan Testo Taylan daha çok yaptığı fitness sporu ile bilinmektedir. 

Uyuşturucu Baronu Urfi Çetinkaya kimdir aslen nereli? Uyuşturucu Baronu Urfi Çetinkaya kimdir aslen nereli?

Testo Taylan mahlası ile videolarını paylaşmakta ve içerik üretmektedir. Özellikle de Beypazarı reklamında oynamasıyla da ismini duyurmuştur. Son zamanlarda ise ev ziyaretleri üzerine yaptığı videolar da milyon izlenme almaktadır. Bu videolardan biri de Hakan Yağar ev ziyaretidir.

Hakan Yağar’ın Hastalığı Nedir?

Hakan Yagar Kimdir

Hakan Yağar’ın hasta olduğu bilinmektedir. Bu sebeple de Hakan Yağar’ın hastalığı ne diye takipçiler tarafından sorulmaktadır. 

Hakan Yağar’ın hastalığı net olarak bilinmemektedir. Hastalığı ile ilgili tam bir açıklamada bulunmayan Yağar’ın sadece engelli bir birey olduğu bilinir. 
 

Kaynak: Hatice Zeybek