Sosyal medya fenomeni Goril Faruk, sağlıklı yaşam, spor ve motivasyon konularında takipçilerine ilham veren videolarıyla dikkat çekiyor. Gerçek adı Ömer Faruk Müftüoğlu olan Goril Faruk, YouTube ve TikTok platformlarında milyonlarca izlenme ve takipçi sayısına ulaştı. Peki Goril Faruk kimdir? Nereli, kaç yaşında, boyu ve kilosu ne? İşte Goril Faruk hakkında merak edilenler…

Goril Faruk kimdir? Sosyal medya fenomeninin yaşam öyküsü

Merdan yanardağ neden tutuklandı? Merdan Yanardağ son durum Merdan yanardağ neden tutuklandı? Merdan Yanardağ son durum

Goril Faruk Kimdir? Kaç yaşında Nereli? 

Goril Faruk, 4 Ekim 1996’da Ordu’da doğdu. Doğma büyüme İstanbul’da yaşayan Goril Faruk, 2023 yılı itibariyle 27 yaşındadır.

Spor yapmayı ve sağlıklı beslenmeyi seven Goril Faruk, bu konularda takipçilerine tavsiyeler veriyor.

Goril Faruk, YouTube ve TikTok platformlarında aktif olarak içerik üretiyor. YouTube kanalında 1.5 milyon abonesi bulunan Goril Faruk, TikTok hesabında ise 2.3 milyon takipçisiyle popülerliğini sürdürüyor. Goril Faruk, genellikle Tuna Tavus ile birlikte kamera karşısına geçiyor ve orantısız denilebilecek düzeydeki yemek ve içecek tüketimi videolarıyla herkesi şaşırtıyor.

Faruk Müftüoğlu Goril Faruk Boyu ve Kilosu?

Faruk Müftüoğlu hakkında merak edilen bir başka hussu ise boyu ve kilosu.

Ömer Faruk Müftüoğlu namı diğer Goril Faruk'un Boyu 1.74 cm, kilosu ise 92’dir.

Goril Faruk’un Instagram hesabı @gorilfaruk kullanıcı adıyla bulunuyor. Instagram hesabında 1.8 milyon takipçisi olan Goril Faruk, burada da hayatından kesitler paylaşıyor.

Goril Faruk kimdir nereli kaç yaşında