Ronaldinho kimdir kaç yaşında nereli hangi ülkede yaşıyor? Ronaldinho evli mi çocuğu var mı? Ronaldinho kimdir kaç yaşında nereli hangi ülkede yaşıyor? Ronaldinho evli mi çocuğu var mı?

Arama motorlarında sıkça aratılan isimlerden biri olan Gonca Köksal'ın hayatı ve biyografisi araştırılıyor. Şehir plancısı olan Köksal'ın kariyeri dikkat çekiyor.Gonca Köksal kimdir? Gibi soruların detayları haberimizde...

Muğla Menteşe Belediye Başkan Adayı Gonca Köksal kimdir? 

Gonca Köksal hangi partiden, Gonca Köksal kimdir, gibi soruların cevabı araştırılıyor. Gonca Köksal  1981 doğumludur Muğla’da büyümüştür. Menteşe’nin kültürü ve değerleri beni etkilediğini söylemiştir. Ali Korhan isimli 12 yaşında bir oğlu var.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Şehir Bölge Planlama bölümünden mezun oldu. Sonra Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde Kentsel Politika Planlaması ve Yerel Yönetimler, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde de Sosyoloji alanında yüksek lisans yaptı.

Muğla’ya döndükten sonra, şehrin ve insanın gelişimi için serbest şehir plancısı olarak çalışmaya başladı. Bu mesleği yirmi yıldır sürdürmektedir.2014’te Menteşe Belediyesi Meclis Üyesi seçildi. 2019’a kadar İmar Komisyonu Başkanlığı ve Yardımcılığı, Tarihi Kentler Birliği Temsilciliği gibi görevlerde bulundu.

Gonca Köksal Kimdir Kaç Yaşında Aslen Nereli Gonca Köksal Hangi Partiden (1)

2019’dan beri Muğla Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi, İmar Komisyonu Başkan Yardımcısı, Menteşe Belediyesi Meclis Üyesi, İmar Komisyonu Başkanı olarak görev yapıyor. Ayrıca Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Komisyonu Üyesi, Türkiye Belediyeler Birliği Temsilcisi, Enerji Kentleri Birliği Temsilcisi, Menteşe Belediyesi Encümen Üyesi, Tarihi Kentler Birliği Temsilcisi, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komisyonu Üyesi olarak da çalışmalarımı sürdürüyor. 2022 yılının Mart ve Mayıs aylarında Menteşe Belediyesi Başkan Vekilliği görevini üstlendi.

Gonca Köksal Menteşe Belediye Başkan Adaylığı için şunları dedi:

Bir Şehir Plancısı olarak, Menteşe’nin eşsiz coğrafyasında yıllarca gözlemler ve çalışmalar yaptım. Katıldığım toplantılarda ve aldığım tüm eğitimlerde dünyadaki ve ülkemizdeki yerel yönetim anlayışlarını tanıma fırsatı buldum. Belediyecilik alanındaki 10 senelik tecrübemle; Menteşe’mize katılımcı ve çağdaş bir sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmet etmeye, hedeflerim çerçevesinde şehrimizin kıymetlerini işlemeye, değerlerine değer katmaya Menteşe Belediye Başkanı Aday Adayı olarak talibim.

Kaynak: Haber Merkezi