Survivor 2024 All Star başladığından beri, yarışanlardan Gizem Memiç hakkında ilgi arttı. İzleyiciler, Gizem’in özel hayatı, nerede yaşadığı ve ailesi hakkında öğrenmek istiyor. Gizem Memiç, Survivor 2024 All Star yarışmasının göze çarpan isimlerinden biri olmayı başardı. Yarışmacının  kişisel geçmişi ve mesleği, izleyicilerin merak ettikleri konular arasında yer aldı. Peki, Gizem Memiç boşandı mı? Survivor Gizem evli mi bekar mı? Gizem Memiç hakkında merak edilenler...

Gizem Memiç boşandı mı?

Gizem Memiç ve Burak Mert’in evlilikleri hakkında resmi bir bilgi yok, fakat bazı söylentiler var. Gizem Memiç, 2018’de Burak Mert’le nikah kıydı ama 2022’de sosyal medya hesabından eşine ait fotoğrafları sildi. Üstelik, Survivor’ın sunucu Murat Ceylan’la birlikte görüldüğü de ortaya çıktı. Bu durum, Gizem Memiç ve Burak Mert’in aralarında bir problem olduğu ya da boşanmak üzere oldukları şeklinde yorumlandı.

Gizem Memiç Boşandı Mı Survivor Gizem Evli Mi Bekar Mı

 Gizem Memiç ya da Burak Mert, konuyla ilgili şimdiye kadar bir açıklama yapmadı.  Sadece, aralarında bir soğukluk olduğu ya da ayrılma aşamasında oldukları olasılığı üstünde duruluyor.

Survivor Gizem evli mi bekar mı?

Gizem Memiç'in sosyal medyadan düğün resimlerini 2022’de silmesi ‘boşanma’ söylentilerine yol açtı ancak bu konuda net bir bilgi yok.

Adam Buksa kimdir? Antalyaspor forveti Adam Buksa kaç yaşında? Buksa boyu kaç cm? Adam Buksa kimdir? Antalyaspor forveti Adam Buksa kaç yaşında? Buksa boyu kaç cm?

Gizem Memiç kimdir?

Gizem Memiç modeldir. Gizem Memiç, 1 Nisan 2010’da Miss Turkey oldu ve tacını Ebru Şam’dan devraldı. Gizem Memiç, Türkiye’yi hem Miss World hem de Miss Universe yarışmalarında temsil etmiştir. Miss Universe yarışmasında 23 Ağustos 2010’da Las Vegas’ta, Miss World yarışmasında ise 22 Ekim 2010’da Sanya’da finale kaldı.  Memiç, Bilkent Üniversitesi’nden İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezundur.

Gizem Memiç Boşandı Mı Survivor Gizem Evli Mi Bekar Mı (3)

7 Şubat 2016’da başlayan Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına Gönüllüler takımıyla katıldı ve 115. günde elendi. Survivor 2016’da 10. sırada yer aldı. Ardından Survivor 2022 Allstar yarışmasına katılmış  ve birleşme partisindeki şarkı söyleme yarışmasında 1. olmuştur. Şu anda da tekrardan Survivor Allstar 2024'ün kadrosunda olan Gizem Memiç başarılı bir sezon geçirmeyi hayal ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Survivor Gizem Memiç hakkında merak edilen soruları aşağıda cevaplarıyla birlikte sıraladık...

Gizem Memiç kaç yaşında?

1990 doğumlu olan Gizem Memiş 33 yaşındadır.

Gizem Memiç aslen nereli?

Gizem Memiç aslen Ankaralı'dır.

Gizem Memiç Boşandı Mı Survivor Gizem Evli Mi Bekar Mı (4)

Gizem Memiç boyu kaç?

Gizem Memiç'in boyu 1,78'dir

Gizem Memiç sosyal medya hesapları

  • İnstagram: @gizemmemic
Kaynak: Haber Merkezi