Tiktok ve YouTube platformlarının popüler içerik üreticilerinden olan Gamze Karta diğer sosyal medya platformlarında da hızla yükselişe geçen ve fenomen listelerine giren isim haline geldi. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Gamze Karta geniş hayran kitlelerine ulaştı. Gamze Karta’nın takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırmaya başladılar.Gamze Karta kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı? Estetiksiz hali nasıl? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik...

Edip Tepeli kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Edip Tepeli hangi filmlerde oynamıştır? Edip Tepeli kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Edip Tepeli hangi filmlerde oynamıştır?

Gamze Karta kimdir?

 Sosyal medya fenomeni güzel sıkça eski hali ve estetik yaptırdığı gibi konular ile gündeme gelmekte. Uzunmakarna kullanıcı adını kullanan Özgür Balakar ve Ayda Kutay ile yakın arkadaş olması ile de gündeme gelmiş olan tiktok fenomeni güzel Karta tiktok’ta yakaladığı kitleyi instagram platformuna da aktarmayı başardı.

Gamze Karta kimdir Fenomen Gamze Karta kaç yaşında estetiksiz hali (4)

Gamze Karta kaç yaşında?

Gamze Karta 28 yaşındadır.

Gamze Karta kimdir Fenomen Gamze Karta kaç yaşında estetiksiz hali (3)

Gamze Karta aslen nerelidir?

Karta aslen Hatay İskenderunlu.

Gamze Karta kimdir Fenomen Gamze Karta kaç yaşında estetiksiz hali (2)

Gamze Karta eşi kim?

TikTok platformunda üretmiş olduğu eşsiz içerikleriyle kısa zamanda fenomen hale gelen Gamze Karta evlidir. Eşinin adı ise Mehmet Karta’dır.

Gamze Karta estetiksiz hali ne?

Gamze Karta kimdir Fenomen Gamze Karta kaç yaşında estetiksiz hali (1)

Gamze Karta burun estetiği olduğunu açıklamıştı. Estetik olmadan önceki hali bu şekildeydi.

Gamze Karta sosyal medya hesapları

İnstagram: @bengamzekarta

Tiktok: @gamzekarta

Youtube: @gamzekarta

Kaynak: Haber-Hatice Zeybek