Beşiktaş Tesisleirinin adını taşıyan aynı zamanda FIıratpen'in sahibi Nevzat Demir hakkında birçok merak edilen sorular var. Nevzat Demir şirketleri ve serveti? işte merak ettiğinizin soruların cevaplarını haberimizde açıkladık...

Fıratpen

Plastik inşaat malzemeleri üretmek için 1972 yılında kurulan Fırat Plastik Kauçuk Sanayi ve Ticaret AŞ, kaliteli üretim ve ürün çeşitliliği ilkesiyle Türkiye’de plastik sektörünün hem iç hem de dış pazarlarda lider kuruluşu haline gelmiştir.

Fırat, inşaat, tarım, otomotiv, medikal, beyaz eşya gibi farklı sektörlere plastik esaslı ürünler sunmaktadır. Bu ürünleri, İstanbul-Büyükçekmece ve Ankara-Sincan’da bulunan ve toplam 750.000 m2’lik alana sahip olan son teknolojiyle donatılmış modern fabrikalarında uzman kadrosuyla üretmektedir. Fırat, Avrupa’nın en büyük 3 plastik üretim kompleksinden birine sahiptir.

Adam Buksa kimdir? Antalyaspor forveti Adam Buksa kaç yaşında? Buksa boyu kaç cm? Adam Buksa kimdir? Antalyaspor forveti Adam Buksa kaç yaşında? Buksa boyu kaç cm?

Fırat, daha ekolojik ve yenilikçi ürünler üreterek sürdürülebilirlik ilkesini benimsemiş ve pvc pencere sektörünün de öncüsü ve lideri olmuştur.

Fıratpen Sahibi kimdir?

Fıratpen'in sahibi Nevzat Demir'dir. Nevzat Demir, Erzincan doğumlu bir iş insanıdır. Babasıyla birlikte ticarete atılan Nevzat Demir, 1972 yılında Fırat Plastik AŞ.'yi kurarak plastik sektörüne girmiştir. Fırat Plastik, inşaat, tarım, otomotiv, medikal, beyaz eşya gibi alanlarda plastik ürünler üretmektedir. Nevzat Demir, iş hayatının yanı sıra eğitimine de devam etmiş ve İstanbul Üniversitesi’nde lisans, yüksek lisans ve doktora yapmıştır. TÜGİAD ve TÜSİAD’ın da üyesidir.

Fıratpen Sahibi Kimdir Nevzat Demir Şirketleri Ve Serveti

Nevzat Demir, Fıratpen’in yönetim kurulu başkanlığını sürdürürken aile fertlerinden Mümtaz Demir, Hava Demir, Tayfun Demir ve Muharrem Yıldırım Demir de şirkette görev almaktadır. Nevzat Demir ve eşi, gözlerden uzak bir yaşam sürmeyi tercih etmektedir.

Fıratpen Sahibi Kimdir Nevzat Demir Şirketleri Ve Serveti (1)

Nevzat Demir, ayrıca Beşiktaş spor Kulübü’nün tutkulu bir taraftarıdır. Nevzat Demir, Ümraniye’de Beşiktaş spor Kulübü için bir tesis yaptırmış ve 26 Temmuz 2002 tarihinde Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’in katıldığı bir törenle açılışını yapmıştır. Nevzat Demir, Ümraniye’deki tesislerin inşasında önemli bir rol oynamış ve tesislere kendi adı verilmiştir.

Nevzat Demir şirketleri ve serveti

En çok merak edilen sorulardan biri de Nezvat Demir'in şirketleri ve servetidir. Demir'in BJK Nevzat Demir Tesisi vardır ve İstanbu'da Fıratpen adında plastik malzemeleri üreten şirketi vardır. 

Nevzat Demir'in serveti hakkında hiçbir açıklama yok fakat Avrupa'nın zenginlerinden olduğu söyleniyor. Nevzat Demir ve ailesi sosyal medyadan uzak bir yaşam sürüyor.

Sıkça sorulan sorular

Nevzat Demir kaç yaşında?

Nevzat Demir 68 yaşındadır.

Nevzat Demir Nereli?

Erzincan'lıdır.

Kaynak: Haber Merkezi