Sevilen eski Türk sineması filmleri arasında olan Ağlıyorum, konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Filmin, yönetmenliğini ve senaristliğini Muzaffer Arslan'ın yaptığı, başrollerinde ise Filiz Akın ve Ediz Hun'un yer aldığı dramatik konulu bu film günümüzde de hala severek izlenmektedir.Peki Filiz Akın'ın oynadığı Ağlıyorum filminin konusu nedir? Oyuncuları kim? İşte 1973 yılı yayınlanan sinema filminin konusu ve oyuncuları...

Filiz Akın'ın oynadığı Ağlıyorum filminin konusu nedir?

Filiz Akın'ın oynadığı Ağlıyorum filminin konusu nedir Oyuncuları kim (1)

1973 yılı yayınlanan ve başrollerinde Filiz Akın’ın oynadığı Ağlıyorum filminin konusu ise Film, Gamze ve Haldun’un tüm engellere rağmen devam eden aşklarını konu edinir. Gamze ve ikiz kardeşi Nazan, konservatuarda öğrencidir. Bu dönemde tanıdıkları Haldun’a ikisi de âşıktır. Haldun başlarda Gamze’ye ilgi duysa da, daha sonra Nazan ile evlenir.

Gamze de aşkını unutmak için İstanbul’dan gider. Nazan ise Haldun’dan sıkılmış, Memduh ile gizli bir ilişki yaşamaktadır. Nazan, Memduh ile birlikte Avrupa’ya kaçacakken bir trafik kazasında hayatını kaybeder.

Aynı gün Haldun, Gamze’yi görünce Nazan zanneder. Gamze gerçeği anlatmaya çalışsa da Haldun onu bir türlü dinlemez. Yıllar sonra Harun isimli bir bebekleri olur. Bu sırada Memduh Avrupa’dan dönmüş, Nazan zannederek Gamze’nin peşine düşmüştür.

Ailesini kurtarmaya çalışan Gamze, olanları anlatmak için Memduh ile görüşmeyi kabul eder. Görüşme anında odaya giren Haldun, gördüğü her şeyi yanlış anlayacaktır.

Filiz Akın'ın oynadığı Ağlıyorum filminin oyuncuları kimdir?

Filiz Akın'ın oynadığı Ağlıyorum filminin oyuncuları arasında ünlü isimler bulunmaktadır.Ağlıyorum filminin  oyuncuları arasında şu isimler bulunmaktadır:

Türk sinemasının en önemli ve sevilen oyuncularından biri olan Filiz Akın, 1970’lerden bu yana birçok başarılı filmde yer almıştır. En bilinen izlenen filmleri arasında Kara Kedi, Kara Şövalye, Kara Kızlar, Kara Şövalye 2 ve Kara Şövalye 3 filimleridir.

Kaynak: Hatice Zeybek