Fenerbahçe son oynadığı Pendikspor maçını kazandı ama çok büyük sakatlık problemleri yaşıyor. Maçın henüz ilk dakikasında tendonlarında problem yaşayan Becao maçın devre arasında oyundan alındı. 8. dakikada kasığında gerginlik hisseden Fred sahayı terketmek zorunda kaldı. İşte Fenerbahçe'nin muhtemel Trabzonspor kadrosu ve oyuncuların son durumları.

fred sahalara ne zaman dönecek

Fred'in sakatlığı ne kadar sürecek?

Brezilyalı yıldız orta sahanın yaşadığı sakatlık özellik orta saha hakimiyeti anlamında Fenerbahçe'ye büyük zarar verecektir. Fred'in sakatlığı hakkında net bir açıklama henüz yapılmadı.

Fred'in sahalara döneceği tarih olarak Adana Demirspor maçı hedef alınıyor. O maçta sahada olamazsa milli aranın ardından Karagümrük maçı ile sahada kesin olacak gibi görünüyor.

Becao sahalara ne zaman dönecek

Becao sahalara ne zaman dönecek?

Becao'nun sakatlığı Fred'e oranla biraz daha detaylı gibi görünüyor. Eğer bir zedelenme söz konusu ise Brezilyalı stoper 2 hafta dinlenecek Adana deplasmanında sahada olacak. Fakat bir yırtık söz konusu ise Becao ilk devreyi muhtemelen kapatacak çünkü ameliyat olması bekleniyor.

Samet Akaydın Trabzonspor maçında sahada olacak mı

Samet Akaydın Trabzonspor maçında sahada olacak mı?

Samet, Pendikspor maçının son anlarında sahadan kramp şikayeti ile ayrıldı. Samet kendini riske atmamak adına bu hareketi yaptı diyebiliriz. Muhtemelen Samet Fenerbahçe'nin önümüzdeki haftalarda ki bir numaralı stoper alternatifi olacak.

Djiku hangi maç ile sahalara dönecek

Djiku hangi maç ile sahalara dönecek?

Ganalı Alexander Djiku'nun parmağında bir kırık söz konusu oyuncu Pendikspor maçını kaçırdı. Trabzonspor ve Ludogorest maçlarını da kesin olarak kaçıracağı bilgisi elimizde. Djiku işler yolunda giderse Adana Demirspor maçında sahada olacaktır.

Aksi halde Ganalı milli ara sonrasında Fatih Karagümrük maçı ile takımdaki yerini alacaktır.

Serdar Aziz ne zaman takıma katılacak

Serdar Aziz ne zaman takıma katılacak?

Serdar Aziz bir ameliyat geçirdi bunun akabinde 1,5 ay sahalardan uzak kalacak. Serdar Aziz muhtemelen ikinci devrenin başlaması ile sahalara dönecek.

Luan Peres ve Lincoln Henrique ne zaman sahalara dönecek

Luan Peres ve Lincoln Henrique ne zaman sahalara dönecek?

Fenerbahçe'nin iki Brezilyalı uzun süreli sakatlık geçirenler arasında ikiside ilk devreyi hiç oynamadan kapattı. İki oyuncununda lisansları askıya alında ve 2. devrenin başlaması ile tekrar takıma dönmeleri bekleniyor.

Sarıgöl Belediyespor'dan olaylı maç sonrası açıklama Sarıgöl Belediyespor'dan olaylı maç sonrası açıklama

Fenerbahçe Trabzonspor muhtemel 11'i nasıl olur?

Fenerbahçe'nin Trabzonspor karşısında muhtemel 11'i şu şekilde olacaktır;

Livakovic - Osayi-Samuel, Samet, Oosterwolde, Ferdi - İsmail, Zajc, Szymanski - Tadic, İrfancan, Dzeko.

Kaynak: Enes Kocatürk