Eylül Öztürk, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla tanınan ve daha sonra oyunculuk, sunuculuk, şarkıcılık gibi alanlarda da kendini gösteren bir isim. Peki, Eylül Öztürk kimdir,Dilan Polat ile Eylül Öztürk ilişkisi nedir? Öztürk, kaç yaşında, nereli? Eylül Öztürk’ün hayatı, kariyeri, evliliği ve çocukları hakkında merak edilenler bu haberimizde...

 Dilan Polat ile Eylül Öztürk ilişkisi nedir? 

Eylül Öztürk Dilan Polat'ın yakın arkadaşıdır. Twitter'ın tanınan ismi Alp Kılınç bu konu hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu: 

Kurtlar sofrasındaki en büyük dikkat çeken isim “Eylül Öztürk”. Pasta o kadar büyük ki kadın Amerika’dan peşin parayla 11 tane daire aldı. Türkiye’de, Florya’da sayısını bilmediğimiz mal varlığı ve villaları var. Asıl sorum şudur ki, Kurtlar sofrasındaki son akşam yemeğini yedikleri ev kime ait? Bu insanlar o yemekten sonra kimin parasını kullandı? Bu insanların bir çoğunun eğitim ve okul hayatı yok. Para hesabı bile yapamıyorlar. Dikkat edilmesi gereken en önemli yer ise bunlar sahip oldukları hiçbir gayrimülkü kendi üzerlerine yapmayıp yakın akrabalarının üzerine yaptırması.

Eylül Öztürk kimdir Dilan Polat ile Eylül Öztürk ilişkisi nedir  (1)

Eylül Öztürk nasıl zengin oldu?

Kendisi hakkında nasıl zengin oldunuz sorusuna Eylül Öztürk şu şekilde cevap veriyor;

 "Sekiz yıl öncesine kadar hosteslik yapıyordum. Bir yandan da Vine diye bir uygulamada videolar çekiyordum. Oradan gelen popülerlikle, teklifler almaya başladım. Beyazıt Öztürk’le çalıştım. Sonra da hayatımın dönüm noktalarından biri olan, ‘Yetersiz Bakiye’ oyunu için gelen teklifi kabul ettim. O proje devam ediyor ve şu an üçüncü sezonunda... Bana ‘En İyi Kadın Tiyatrocu Ödülü’nü getirdi."

eylül öztürk nasıl zengin oldu

Eylül Öztürk kimdir?

Annesi öğretmen olan Eylül Öztürk, ilkokulu Gölcük ve İstanbul’da okudu. Annesi Belçika’ya öğretmen olarak gönderilince ortaokulu Belçika’da okudu. Bu sayede Flemenkçe, İngilizce ve Fransızca öğrendi. Bu sırada da Belçika’da bir tiyatro grubu seçmelerine katıldı ve 5 yıl boyunca bu grupla beraber çeşitli oyunlarda rol aldı.

Türkiye’ye döndüklerinde İstanbul Adnan Menderes Anadolu Lisesi’ni kazandı. Yabancı dil sebebiyle Yeşilköy Anadolu Lisesi’ne transfer oldu ve lise yılları boyunca okulun müzik gruplarında solist olarak yer aldı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Yunan Dili Ve Edebiyatı Bölümü’nü kazanıp burada okurken de müzik ve oyunculuk hayatına devam etti.

Eylül Öztürk kimdir Dilan Polat ile Eylül Öztürk ilişkisi nedir  (2)

Birçok grupta solist olarak çalıştı ve sahne aldı. Aynı zamanda yerel bir TV kanalında uzun bir dönem sunuculuk yaptı, dizi ve kliplerde yer aldı. Bir dönem yolcu uçaklarında hosteslik yaptı. Sonrasında yine hizmet sektöründe kalabileceği ve seyahat edebileceği bir iş arayışına girdi. Özel bir şirkette çalışmış olan Öztürk, radyo jingle’ları ve reklam müzikleri seslendirdi.

Eylül Öztürk'ün televizyon kariyeri

Eylül Öztürk, 2014 yılının başında Knorr Çabuk Çorba’nın sosyal medya ve televizyon ekranlarındaki reklamlarında oynadı. 2014 yılı başlarında, Beyazıt Öztürk’ün uzun yıllardır sürdürdüğü Beyaz Show isimli talk show programına, daha önce 3+1 olarak yayınlanmış ve ardından adı 3 Adam olarak değişen programın sunucuları Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak için yazdığı “3 Adam” isimli parçası ile konuk oldu.

Eylül Öztürk kimdir Dilan Polat ile Eylül Öztürk ilişkisi nedir  (3)

2014 yılı son çeyreğinde TRT televizyon kanalında yayınlanan Üstün Dökmen ile Yaşama Yerleşmek adlı programda oyunculuk yaptı. 24 Ocak 2015 Cumartesi akşamı Star tv’de başlayan ve sunuculuğunu Murat Başoğlu’nun yaptığı jüri koltuğunda Seyfi Dursunoğlu, Nükhet Duru ve Ümit Erdim’in olduğu “Benzemez Kimse Sana” yarışma programına katıldı. 2018 yılında “4 Kadın Zamanı” programının dört sunucusundan biri olan Eylül Öztürk, 2019 yılında ise “Eylül Öztürk ile Hey Anne” programının sunuculuğunu yaptı. 2020 yılında ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Mükemmel Eşleşme dizisinde oyunculuk yaptı.

Eylül Öztürk'ün sosyal medya kariyeri

Eylül Öztürk, sosyal medya ile tanışması ile beraber çektiği kısa videolar ile yüz binlerce kişinin takip ettiği bir sosyal medya fenomeni haline geldi. Twitter’ın video uygulaması Vine ile yaptığı paylaşımları Memeli Mestan rumuzu ile yaparak tanındı. Eylül Öztürk’ün Vine’da toplam 735 videosu bulunmaktadır.

Mehmet Ali Erbil'in yeni sevgilisi Nevide Çiçek kimdir? Kaç yaşında? Mali ile arasında kaç yaş fark var? Mehmet Ali Erbil'in yeni sevgilisi Nevide Çiçek kimdir? Kaç yaşında? Mali ile arasında kaç yaş fark var?

Eylül Öztürk kimdir Dilan Polat ile Eylül Öztürk ilişkisi nedir  (5)

Eylül Öztürk, Youtube hesabı üzerinden parodi şarkılar, gündelik hayatını anlattığı vloglar, zaman zaman takipçilerinin sorduğu sorularını cevapladığı videolar hazırlıyor. Eylül Öztürk, aynı zamanda Instagram, TikTok, Facebook gibi platformlarda da aktif olarak paylaşımlar yapıyor ve milyonlarca takipçisi bulunuyor.

Eylül Öztürk kaç yaşında?

Eylül Öztürk 4 Haziran 1986 doğumludur. Yani 37 yaşındadır.

Eylül Öztürk aslen nereli?

Eylül Öztürk aslen Balıkesirlidir.

Eylül Öztürk kimdir Dilan Polat ile Eylül Öztürk ilişkisi nedir  (4)

Eylül Öztürk evli mi?

Eylül Öztürk, 2017 yılında iş insanı Barış Kenan Özkan ile evlendi. Bu evliliğinden Alex ve Alice adında iki çocuğu dünyaya geldi. Eylül Öztürk, çocuklarıyla ilgili paylaşımlarını da sosyal medyada takipçileriyle paylaşıyor.

Eylül Öztürk ailesi ile görüşüyor mu?

Eylül Öztürk hakkında en çok merak edilen konulardan birisi de ailesi ile görüşüp görüşmediği yönünde. Öztürk yaptığı bir açıklamada; Yıllarca ailesinden şiddet gördüğünü ve annesi ve babasının hayatta olmasına rağmen onlarla görüşmediğini söylemiştir.

Eylül Öztürk'ün kızının adı ne?

2019'da çocuk sahibi olan Öztürk'ün kızının adı ise Eylül Alice'dir.

Eylül Öztürk kaç dil biliyor?

Bir dönemler oyunculuk ile uğraşan Öztürk'ün kaç dil bildiği merak edilen sorular arasında yer alıyor. Öztürk Flemenkçe, Fransızca ve İngilizce dillerini konuşabiliyor.

Eylül Öztürk sosyal medya hesapları

  • İnstagram: @eylulonline
  • Tiktok: @eylüloztürkkozkan
  • Twitter: @eylulozturk
  • Facebook: @eylulozturk
Kaynak: Haber-Hatice Zeybek