CHP cephesinde yaşanan iki büyük acı...Cumhuriyet Halk Partisi Fındıklı İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu’nu ve Altındağ Belediye Meclis Üyesi, Altındağ Kadın Kolları Başkanı Eylem Balcı hayatını kaybetti.

Eylem Balcı neden öldü

Rize'nin Fındıklı ilçesinde 2015 yılında göreve başlayan ve CHP İlçe Başkanlığı’nı yürüten Kadirhan Kadıoğlu, kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Cadde üzerinde fenalaşarak acil hastaneye kaldırılan 54 yaşındaki Kadıoğlu, doktorların tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı. Kadirhan Kadıoğlu'nun ardından CHP ailesi ikinci kez yıkıldı... Cumhuriyet Halk Partisi'nin resmi hesabından yapılan açıklamada Altındağ ilçesinin Kadın Kolları Başkanı Eylem Balcı'nında hayatını kaybettiğini duyurdu.

CHP İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu hayatını kaybetti...

Kadirhan Kadıoğlu

Kadıoğlu'nun kalp krizi geçirdiği esnada yanında bulunan Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Çervatoğlu, “Akşam saatinde birlikte maça gidecektik. Kadıoğlu ile birlikte ilçemize bahar getirmiştik, ülkemize de bahar gelsin istiyorduk. Demokrasi ve özgürlük adına hep en önde yürüyen arkadaşımızdı. Çok üzgünüm” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, hayatını kaybeden Kadıoğlu'nun ardından sosyal medya üzerinden başsağlığı mesajı yayınladı. Çelik, mesajında “Fındıklı ilçe başkanımız, yol arkadaşımız Kadir Kadıoğlu'nu kalp krizi sonucu kaybettik. Merhum başkanımıza Allah'tan rahmet, acılı ailesi ve sevenlerine sabır diliyorum. Tüm Fındıklı örgütümüz ve Cumhuriyet Halk Partisi ailemizin başı sağ olsun” ifadelerini kullandı.

CHP Fındıklı İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu için bugün saat 11.00'da CHP Fındıklı İlçe Binası önünde tören düzenlenecek. Törenin ardından merkez camide öğle namazına müteakiben kılınacak olan cenaze namazının ardından Kadıoğlu'nun cenazesi Arılı Mahallesi’nde bulunan aile kabristanlığına defnedilecektir.

Altındağ Belediye Meclis Üyesi Eylem Balcı’da hayatını kaybetti: CHP cephesinde büyük acı yaşanıyor....

Eylem Balcı neden öldü?

Eylem Balcı neden öldü (1)

Cumhuriyet Halk Partisi ’den yapılan sosyal medya paylaşımında, Altındağ Belediye Meclis Üyesi ve Kadın Kolları Başkanı Eylem Balcı’nın da hayatını kaybettiği duyurdu. CHP'nin Altındağ ilçesinin Kadın Kolları Başkanı Eylem Balcı, 41 yaşında hayatını kaybetti.

CHP paylaşımda, “Fındıklı İlçe Başkanımız Kadirhan Kadıoğlu'nu ve Altındağ Belediye Meclis Üyemiz, Altındağ Kadın Kolları Başkanımız Eylem Balcı'yı kaybettik. Kadıoğlu'na ve Balcı'ya Allah'tan rahmet, geride kalan ailelerine sabır diliyoruz. Büyük CHP ailemizin başı sağ olsun” dedi.

CHP ailesini saran iki büyük acı...

Rize'nin Fındıklı ilçesinde 2015 yılında göreve başlayan ve CHP İlçe Başkanlığı’nı yürüten Kadirhan Kadıoğlu'nun, kalp krizi sonucu hayatını kaybetsinin ardından Altındağ Belediye Meclis Üyesi olan Eylem Balcı'nın vefatı, partiyi derin bir üzüntüye boğdu.

CHP resmi hesabından yapılan açıklamada, Altındağ Kadın Kolları Başkanı Eylem Balcı ve Fındıklı İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu'nun kaybının büyük bir acı olduğu vurgularken, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel tarafından da taziye mesajıyla karşılandı. 

Altındağ ilçesinin Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Eylem Balcı'nın ani vefatı, CHP'yi derinden etkiledi. Cenaze töreni için düzenlenecek olan programın detayları paylaşılırken, Eylem Balcı'nın partideki önemli yeri ve anısı üzerinde duruluyor.

Eylem Balcı kimdir?

Eylem Balcı

Zara Filistin için ne paylaştı? Zara Gazze ile alay mı etti? Zara'nın Filistin paylaşımı Zara kimin? İsrail'in mi? Zara Filistin için ne paylaştı? Zara Gazze ile alay mı etti? Zara'nın Filistin paylaşımı Zara kimin? İsrail'in mi?

27 Nisan 1982 yılında Amasya'da dünyaya gelen Eylem Balcı, Gümüşhacıköy Ticaret Meslek Lisesi Bilgisayarlı Muhasebe bölümünden mezun olmuş ardından Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur. Orta düzeyde İngilizce bilen Balcı, Altındağ Belediye Meclis Üyesi ve Kadın Kolları Başkanlığı görevlerini yürütmüştür.

Kaynak: Hatice Zeybek