Hafta içi her gün 19.00' da  Kanal 7 ekranlarında  yayımlanan Hayata küsen Orhun ve karanlıklar içinde kaybolan Hira’nın heyecan dolu öyküsünü anlatan Esaret dizisinin oyuncuların hayatları merak ediliyor.Dizide Meryem karakterine hayat veren Hilal Anay kimdir? Esaret Meryem öldü mü? Hilal Anay diziden ayrılıyor mu? Gibi soruların cevapları haberimizin içinde yer almaktadır...

Esaret  2. Sezonda neler yaşanacak?

Hira’nın ölümünün üzerinden bir yıl geçmiştir. Sevdiği kadının cesedi başında onunla vedalaşan Orhun, darmadağın haldedir. Yasın derin kederi içinde boğulurken, çevresindekiler de onunla birlikte kaybolmaktadır. En çok da Hira’ya annesi gibi bağlanan küçük Ali! Her şey Orhun’un elinden kayıp giderken, konağa geçmişten bir misafir gelir. Hem Ali’nin hem de Hira’nın hatırasının üzerine, iyilik kılığında karanlık bir gölge gibi çöker.

Türk Basını Dijitalleşme Fırsatını Kaçırmadı Türk Basını Dijitalleşme Fırsatını Kaçırmadı

Orhun zor bir karar vermek zorunda kalır. Ali için; canı gibi sevdiği küçük yeğeninin sağlığı ve mutluluğu için, asla girmem dediği bir yola bir kez daha girecek, gönlündeki aşka ihanet mi edecektir? Fakat Orhun’un bilmediği bir gerçek vardır. Önce düşmanı, sonra vicdanı, en sonunda ise hayatının aşkı olan kadın yaşamaktadır.

Hira hala hayattadır! Ama bir kez daha esirdir. Bir kez daha özgürlüğüyle arasında zincirler durmaktadır. Kader ikilinin yolunu bir kez daha birleştirir. Fakat gölgelerin ardında başka gölgeler, kötülüğün maskelerinin ardında başka maskeler vardır. En büyük düşman ise Demirhanlı ailesinin geçmişinden çıkıp gelir.

Orhun ve Hira, bir kez daha, aşkları ve sevdikleri için el ele bu düşmanın karşısında durmak zorunda kalırlar! Her şeyin; aşkın ve güvenin, ailenin ve sadakatin hiç olmadığı kadar sınandığı bir hikaye başlar.

Esaret dizisi Meryem kimdir?

Esaret Meryem kimdir

Esaret dizisi, Kanal 7 ekranlarında yayımlanan bir dram dizisidir. Dizinin başrolünde Cenk Torun ve Mahassine Merabet yer almaktadır. Dizide Meryem karakterini canlandıran oyuncu ise Hilal Anay’dır.

Daha önce Yemin dizisinde de rol alan genç oyuncu Meryem karakteriyle tekrardan oyunculuğunu sergilemiştir.

Esaret dizisi Meryem karakteri  duygusal, sakin ve sabırlı bir kadındını canlandırmaktadır. Sevdikleri için her şeyi yapabilecek kadar fedakar ve onurludur. 

Esaret Hilal Anay kimdir?

Esaret Meryem öldü mü Hilal Anay diziden ayrılıyor mu

Esaret Hilal Anay, Esaret dizisinde Meryem karakterini canlandıran genç ve başarılı bir oyuncudur. Hilal Anay, fenomen ve oyuncu olarak tanınmaktadır. Esaret dizisindeki performansıyla izleyicilerden büyük beğeni toplamıştır.

Esaret Hilal Anay kaç yaşındadır?

Esaret Hilal Anay, 30 Haziran 2000 İstanbul doğumludur.

Esaret Hilal Anay nerelidir?

Esaret Hilal Anay, aslen Tokatlıdır.

Esaret Meryem öldü mü? Hilal Anay diziden ayrılıyor mu?

Esaret Meryem kimdir diziden ayrılıyor mu

Esaret Meryem öldü mü? Hilal Anay diziden ayrılıyor mu? Bu soruların cevapları kesin değil.Fakat dizinin oyuncu kadrosunda da bazı değişiklikler olabileceği iddia ediliyor. Esaret dizisinde Meryem karakterini oynayan Hilal Anay’ın diziden ayrılacağına dair resmi bir duyuru yapılmamıştır. Fakat Hilal Anay, sosyal medya hesabından paylaştığı bir mesajla dizinin ekibine ve hayranlarına teşekkür etti. Bu mesaj, bazı izleyiciler tarafından Hilal Anay’ın diziden veda edeceği şeklinde yorumlanmıştır.

Esaret dizisi yeni sezon oyuncu kadrosunda kimler var?

Dizinin başrollerinde Cenk Torun ve Mahassine Merabet gibi yetenekli oyuncular yer alıyor. Cenk Torun, Orhun Demirhanlı karakterini canlandırıyor. Orhun, gururlu, kuralcı, dürüst ve güvenilir biridir; kendi doğrularının peşinden gider ve ikinci bir şansa asla inanmaz. 

Mahassine Merabet ise Hira karakterini canlandırıyor. Mahassine, Fas asıllı bir oyuncu olup Türkçeyi izlediği diziler sayesinde öğrenmiştir. 

Dizinin diğer oyuncuları arasında;

Ali Yağız Durmuş,

Hilal Anay,

Melahat Abbasova,

Mustafa Şimşek,

Zeki Ocak,

Esra Demirci,

Pervin Mert,

Yağmur Çelik,

Yaren Yıldırım,

Kerem Tanık,

Ceren Su Gülnaz Özçelik,

Bülent Ergün,

Başak Durmaz,

Öncil Aktarıcı,

Gözde Erdem ve Sinem Karaçoban gibi isimler bulunuyor.

Kaynak: Hatice Zeybek