Erman Yaşar hayatımıza 2007 yılında dönemin en önemli spor kanallarından biri olan NTV Spor'da girdi.

Yenilsende yensende programı ile büyük bir çıkış yapamasa da gönüllere girmeyi başaran Yaşar asıl çıkışı için biraz daha bekleyecekti.

Spor severlerin en sevdiği ekran yüzlerinden birisi olan Erman Yaşar'ın hayatı çok fazla merak ediliyor.

İşte Erman Yaşar kimdir, unutamadığı sevgilisi kim, ne zaman evlenecek gibi soruların cevapları, Erman Yaşar'ın biyografisi sizlerle...

Erman Yaşar kimdir?

Erman Yaşar 1981  yılında İstanbul'da Suna ve Ahmet çiftinin oğulları olarak dünyaya geldi. 4 kilo olarak dünyaya gelen Yaşar o gün bile Dev olacağının sinyallerini vermişti.

Erman Yaşar'ın futbola ve spora olan sevgisi o günlerde de kendisini gösteriyordu. Annesinin anlattığına göre Yaşar sürekli futbolcuların ve takımların isimlerini ezberler ve diğer insanlara bunları anlatırmış.

3 halaya sahip olan Yaşar'ın halaları ile de arası çok iyi. Çocukluk döneminde halaları ile çokça vakit geçiren Yaşar'ın halaları Erman Yaşar hakkında; küçükken sinsi bir çocuktu ifadesini kullanıyor.

Emin Çölaşan Akşener'e yazdığı metupta ne yazıyor? Akşener'e mektup yazan Emin Çölaşan kimdir? Hangi partiden? Emin Çölaşan Akşener'e yazdığı metupta ne yazıyor? Akşener'e mektup yazan Emin Çölaşan kimdir? Hangi partiden?

İlk televizyon macerası 2007 yılında Yenilsende Yensende programı ile olan Yaşar insanların dikkatini de ilk olarak bu programda kullandığı bir ifade ile çekmişti.

Barcelona-Real Madrid maçının konuşulduğu hafta da Barca taraftarlarına babanızı Franco mu kesti? Diyen Yaşar Twitter gündemine ilk olarak o gün düşmüştü.

Buradan sonra 2009 yılında Eurosport kanalında çalışmaya başlayan Erman Yaşar farklı spor dallarında spikerlik deneyimleri yaşadı.

Özellikle Le Mans 24 saat yarışında ki performansı onun bir kez daha ne kadar enteresan bir zekaya sahip olduğunun kanıtı gibiydi adeta.

Erman Yaşar asıl çıkışını ise Socrates Dergi Youtube kanalında gerçekleştirdi. Londra Merkez ile hayatımıza şok bir giriş yapan Yaşar'ın önlenemez yükselişi burada başladı diyebiliriz.

Arkadaşları Erman Yaşar hakkında neler söylüyor?

Çalışma arkadaşlarının Erman Yaşar hakkında söylediklei ve öne çıkan 2 madde var. Birincisi Yaşar çok eğlenceli bir insan onunla beraber sıkılmak mümkün değil diyorlar. İkinci önemli özelliği ve onu ön plana çıkaran asıl şey ise doğal olması.

Erman Yaşar hakkında eleştirlerde var elbet. Bunlardan biri ve tek olanı tembel gibi davranması diyorlar ama sonuna da ekliyorlar tembel gibi görünen adam haftada 5-6 program çekiyor.

Ek olarak Erman Yaşar'ın Türkiye'de en iyi olduğu bir özellik daha var Bülent Ersoy taklidi. İnsanlar onda muhteşem bir Diva yeteneği olduğunu düşünüyorlar.

erman yaşar

Erman Yaşar'ın ilk aşkı kim?

1993 yılında Şarköy'de Gözde diye bir kıza aşık olan Erman Yaşar utangaçlığı yüzünden kıza açılamaz. 1995 yazında kıza açılmaya karar verir. Fakat Erman yine istediğini yapamaz. 

1996 yazında Şarköy'e gidemeyen Erman 1997 yılında Gözde'ye ulaşmaya çalışır ama tüm arkadaşları Gözde ile takılmıştır ve Erman bu aşktan vazgeçer.

Erman Yaşar'ın unutamadığı ünlü kadın kim?

Emma Stone'ye olan aşkı dillerden dillere dolaşan Erman Yaşar maalesef Stone'den karşılık bulamaz ve her mükemmel erkeğe olan şey Yaşar'a da olur Erman Yaşar yine yalnız kalır.

Erman Yaşar ne zaman evlenecek?

Kendisi yaklaşık iki yıl boyunca Cumhuriyetin 100. yılında 29 Ekim'de evleneceğini söylese de bir türlü aradığı mükemmel kadını bulamaz ve hayali Cumhuriyetin 200. yılına kalır.

Erman Yaşar hangi takımlı?

Erman Yaşar Türkiye liginde bir Beşiktaş taraftarı. Avrupa futbolunda desteklediği takım Real Madrid olan Yaşar'ın basketbolda takımı ile Los Angeles Lakers'tir.

Erman Yaşar'ın en iyi esprisi nedir?

Tabi ki çok fazla iyi esprisi olan bir adam Erman Yaşar. Ama açık ara en iyisi pandemi sezonunda Liverpool için söyledikleri.

Erman Yaşar'ın en sevdiği yemek nedir?

Erman Yaşar yaptığı bir pragramda açık ara en sevdiği yemeğin Mantı olduğunu dile getirmiştir.

Kaynak: Enes Kocatürk-Abdullah Akar