Diyarbakırlı 'Ramazan Hoca' olarak tanınan Ramazan Pişkin’i bıçaklayarak öldüren zanlının, çay ocağına gidip hiçbir şey söylemeden Pişkin’i katletti. 9 ayrı suçtan aranan ayrıca annesine şiddet uyguladığı için de arandığı öğrenilen Erkan B kimdir? Ramazan Hoca'yı katleden Erkan Baykut yakalandı mı? İşte ayrıntılar...

Erkan B kimdir?

Ramazan Hoca lakaplı Ramazan Pişkini canice katleden Erkan B yani Erkan Baykut kimdir, yakalandı mı gibi soruların cevapları araştırılıyor. Erkan Baykut adlı 24 yaşındaki inşaat işçisini Beyoğlu’nda bir eve yaptıkları baskınla yakalayan ekipler, şüpheliyi gözaltına aldı.Şüpheli hakkında “kasten yaralama”, “tehdit”, “mala zarar verme” ve “hırsızlık” gibi suçlardan 9 kaydı bulunduğu ortaya çıktı. Baykut'un olay sırasında kullandığı bıçak da ele geçirildi. Erkan Baykut  İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ndeki Vatan Caddesi’ne götürüldü. Buradaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Asayiş Şube Müdürlüğü’ne sevk edildi.

Apaçi Mustafa kimdir kaç yaşında? Apaçi Mustafa evlendi mi? Apaçi Mustafa kimdir kaç yaşında? Apaçi Mustafa evlendi mi?

Erkan B Kimdir Ramazan Hoca'yı Katleden Erkan Baykut Yakalandı Mı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'dan konuyla ilgili açıklama geldi

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şu şekilde: 

Diyarbakırlı Ramazan Hoca olarak bilinen Ramazan Pişkin İstanbul Fatih’te dün uğradığı bıçaklı saldırıda maalesef hayatını kaybetmişti.

İstanbul Emniyet Müdürlüğümüzün yaptığı çalışmalar sonucu Ramazan Hoca’nın katil zanlısı E.B. yakalanmıştır.

Kahraman polislerimizi tebrik ediyorum.

Ramazan Hocaya Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Mekanı cennet, makamı âli olsun.

Kaynak: Haber Merkezi