Arama motorlarında sıkça aratılan isimlerden biri haline gelen Ender Gür'ün hayatı ve biyografisi araştırılıyor. Eğitim ve spor sektöründe çalışan aynı zamanda koyu bir Samsunspor taraftarı olan Ender Gür kimdir? İşte ayrıntılar...

Antalyaspor Zymer Bytyqi kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Zymer Bytyqi müslüman mı? Antalyaspor Zymer Bytyqi kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Zymer Bytyqi müslüman mı?

Ender Gür kimdir?

Ender Gür hangi partiden, kimdir, gibi soruların cevapları aranıyor. Ender Gür, AK Parti için Samsun’da önemli bir siyasi figürdür.  Eğitim ve spor sektörlerinde başarılarıyla öne çıkan bir iş insanı ve eğitimci olan Ender Gür, Uğur Okulları’nın kurucusu ve başkanıdır. Uğur Okulları, Türkiye’nin en büyük özel eğitim kuruluşudur ve 81 ilde 200’den fazla okulda 100 binden fazla öğrenciye eğitim sunmaktadır. Ender Gür, ayrıca Samsunspor’un basın sözcüsü ve yöneticisidir. Samsunspor, Türkiye’nin en eski futbol kulüplerinden biridir ve 2023-2024 sezonunda Süper Lig’de yer almaktadır. Ender Gür, Samsunspor’un transfer stratejisi, sportif performansı ve sosyal sorumluluk çalışmaları hakkında toplumu aydınlatmaktadır. Ender Gür, eğitim ve spor alanlarında Samsun’a ve Türkiye’ye katkı sağlayan bir kişi olarak bilinmekte.
 

Ender Gür Kimdir Kaç Yaşında Aslen Nereli Ender Gür Hangi Partiden (1)

Ender Gür kaç yaşında?

1970 doğumlu olan Ender Gür 54 yaşındadır.

Ender Gür aslen nereli?

Ender Gül aslen Samsunlu'dur.

Kaynak: Haber Merkezi