Timsah yavrusunu yer mi? Timsahlar birbirini yer mi? Timsah yavrusunu yer mi? Timsahlar birbirini yer mi?

Fox TV kanalının sevilen yarışma programlarından biri olan En Hamarat Benim yarışmasını izliyor musunuz? Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim yarışması hakkında sıkça sorulan sorulardan biri de En Hamarat Benim yarışma kuralları nelerdir? merak ettiğiniz soruların cevaplarını haberiimizde açıkladık...

En Hamarat Benim nedir?

 Programda, hamaratlıklarıyla öne çıkan beş kişi, sunucu Kadir Ezildi’nin denetiminde evlerinin temizliğini ve yemek yapma becerilerini sergileyecekler.

En Hamarat Benim Yarışma Kuralları Nelerdir

Program hafta içi her gün FOX’ta yayınlanıyor. Her gün bir yarışmacının evine konuk olacaklar. Ev sahibi, hem evini tertemiz yapacak hem de çay saatinde lezzetli ikramlar sunacak. Haftanın sonunda en çok puan toplayan yarışmacı, büyük ödülü kazanacak. Yarışmacılar birbirleriyle saygı çerçevesinde konuşmasını istemektedirler.En Hamarat Benim programı, diğer gündüz kuşağı programlarından farklı olarak bir yarışma formatına sahiptir. Programın yarışmacıları, hafta boyunca her gün hem yemek hem de temizlik yaparak en hamarat olanı belirlemek için yarışırlar.

En Hamarat Benim Sunucusu Kim (5)

Yarışmacılara verilen süre 2 saattir ve bu süre içinde evlerini temizleyip, misafirlerine çay ve atıştırmalık sunmaları gerekir. Yarışmacıların hazırlıkları bittikten sonra, diğer yarışmacılar onları ziyaret eder ve yaptıkları işleri değerlendirir ve puanlar verirler. Haftanın sonunda en yüksek puanı alan yarışmacı birinci olur. Yarışmacılar, hazırlık veya sunum sırasında zorluk çekerlerse, sunucu Kadir Ezildi onlara küçük destekler vererek durumu yönetmeye çalışırlar,böylelikle yarışmacılar daha rahat yarışırlar.

En Hamarat Benim yarışma kuralları nelerdir?

  • En Hamarat Benim yarışmasının özel bir kuralı yoktur.
  • En Hamarat Benim yarışmasına katılmak için 18 yaş üstü olmanız gerekiyor.
  • Yarışmada her hafta beş kadın veya erkek, temizlik, yemek ve misafirperverlik alanlarında yarışıyor.
  • Yarışmacılar, her gün birinin evine konuk oluyor ve ev sahibinin temizlik ve yemek performansını değerlendiriyor. Temizlik puanı ise sunucu Kadir Ezildi tarafından veriliyor.
  • Hafta sonunda en çok puan toplayan yarışmacı büyük ödülü kazanıyor.
  • Yarışmaya başvurmak için FOX TV’nin internet sitesindeki formu doldurmanız yeterli.

En Hamarat Benim saat kaçta başlıyor bitiyor?

En Hamarat Benim yarışması, hafta içi her gün saat 13:30’da başlayıp 16:00'da bitiyor. FOX TV kanalından izleyebilirsiniz.

En Hamarat Benim yarışmasının sunucusu kimdir?

Bu yarışmanın sunucusu Kadir Ezildi'dir. Kadir, İstanbul’da annesi ve kardeşiyle yaşayan, bir hastanede arşivci olarak çalışmıştır. Temizlik hastalığı olan Kadir, bu konuda yaptığı komik videolarla çok sevilen bir televizyon programına katıldı ve milyonlarca insanın beğenisini kazandı. Kadir’in videoları, mahalle hayatının sıcaklığını ve samimiyetini yansıtıyor. Kadir, zekice sözleri, mizah dolu tarzı ve yaşadığı ilginç olaylarla izleyicileri eğlendiriyor.

En Hamarat Benim Sunucusu Kim

Kadir’in temizlik hastalığı, anne ve babası boşandıktan sonra ortaya çıkmış. Kadir, evine çok düşkün ve her zaman tertemiz tutuyor. Ancak annesi ve kardeşi, bu durumdan hiç hoşlanmıyorlar. Çünkü evde kendilerini rahat hissedemiyorlar. Sürekli bir şeyleri kirletmekten korkuyorlar.

En Hamarat Benim Sunucusu Kim (1)

Kadir, temizliğin yanında düzen konusunda da çok hassas. Kazandığı parayı, temizlik ürünlerine ve evin içini yenilemeye harcıyor. Evindeki eşyaları, kendi temizlik kriterlerine göre değiştiriyor. Alışveriş yaparken, temizlik malzemelerinin bulunduğu bölümde saatlerce kalıyor. Tüm ürünleri tek tek inceleyerek seçiyor. Evdeki tüm temizliği kendisi üstleniyor.

En Hamarat Benim Sunucusu Kim (2)

Kardeşinin saçları yere dökülmesin diye ona ağda yapmaya kalkıyor. Çamaşır suyunu çok seviyor ve “Temiz olsun diye çiçeklere bile döküyorum” diyor. Eve misafir gelmesine izin vermiyor. Eğer gelen olursa, önce banyoya gitmelerini ve ayaklarını yıkayıp çorap değiştirmelerini istiyor. Temizlik hastası olduğunu biliyor ama bunun için tedavi olmayı reddediyor. Kadir Ezildi'nin annesi bu yüzden, evlenebileceği biriyle tanışmasının zor olduğunu düşünüyor. Annesi ise, bu konuda çok endişelidir.

En Hamarat Benim Dış Ses Kimdir?

FOX TV veya program sorumlularının konu hakkında resmi bir açıklama yapmadığını, ancak En Hamarat Benim programının yönetmeni Mehmet Şengün’ün programın dış sesi olduğunun kulaktan kulağa yayılmıştır.

En Hamarat Benim

Ayrıca, sunucu Kadir Ezildi ile eğlenceli sohbetler yapan ve dış ses olarak tanıdığımız kişinin de Mehmet Şengün olduğu iddia ediliyor.

Sıkça Sorulan Sorular?

Kadir Ezildi aslen nereli?

Kadir Ezildi aslen Konya'lıdır.

Kadir Ezildi kaç yaşında?

19 Mart 1995'te doğmuş olup şuan 29 yaşındadır

Kadir Ezildi nişanlı mı? 

Kadir Ezildi'nin nişanlı olup olmadığını sıkça sorulan sorulardan biridir. Sosyal medyada Kadir Ezildi’nin nişanlandığı söyleniyordu. Bunun sebebi, paylaştığı fotoğraflarda parmağında alyans olmasıydı. Fakat Kadir Ezildi, bunların doğru olmadığını ve yüzüğün kendisinin olmadığını söyledi. Instagram’da şöyle yazdı;“Yüzüğüm hakkında çok soru geliyor. Yardım programında fark edenler varmış. Bacımın nikah yüzüğü. Nasip işte, taktım hayırlı nasibim olsun.” Kadir Ezildi’nin bacım dediği kişi, hayatını kaybeden anneannesiydi.

Kadir Ezildi'nin anne ve babası neden ayrıldı?

Kadir Ezildi, babasının kendi ailemize ilgisizliği yüzünden, karısı ve çocuklarını göz ardı ettiği söyleniyor. Ünlü sunucu lise çağlarındayken, anne ve babası ayrılmaya karar verdi. Yaşadığı kederle baş etmek için kendini temizliğe adayan Ezildi, birden temizliği hayat felsefesi yaptı. Kadir Ezildi, baba yönünden olan yakınlarını sevmediğini sık sık ekranlarda da ifade ediyor.

En Hamarat Benim Sunucusu Kim (3)

Ezildi, uzun zamandır görüşmediği babasıyla ilgili şöyle bir yakınmada bulunmuştu.''Babam 1999 yılında bizim sünnet altınlarımızı satıp hastanedeki arkadaşına borç vermişti. Hem de adam evindeki pencereyi tamir etsin diye vermiş borcu. Biz saklayamadık o altınları, götürüp arkadaşına verdi. Babam çok severdi millete borç vermeyi. İyi niyetli bir adamdı evet ama onun yüzünden 20 yıldan fazladır hala kirada yaşıyoruz. Şimdiye kadar 50 tane ev almıştık. Biz biriktirirdik, babam götürüp birilerine verirdi. Ben de insanlara yardım etmeyi seviyorum ama kenara da atıyorum. 10 kenara atıyorsam, 1 tane de yardım ediyorum. Şimdi yiyip içmiyorum ev alacağım diye para biriktiriyorum. Ben kimseye iyilik yapma demiyorum ama sonucunu düşünmen lazım. Babamla görüşmüyorum. Mutlu mu mutsuz mu bilmiyorum. Herhangi bir haber almıyorum kendisinden. Kardeşim Kerem de görüşmüyor.'' İfadelerini kullandı.

Kadir Ezildi'nin anne ve babası nereli?

Kadir Ezildi'nin annesi Bayburt'lu, babası ise Konya'lıdır.

Muhabir: Hatice Zeybek