Çektiği videolarla instagram ve youtube'da kitle oluşturan ünlü fenomen Emre Uzunboy kimdir? İşte haberimizde açıkladık...

Emre Uzunboy kimdir?

Emre Uzunboy, 18 Mayıs 2005’te İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1.75 metre, kilosu 68 ve burcu Boğa’dır. Babası Trabzon kökenli olan genç fenomen, Dr.Refik Saydam Ortaokulu’ndan mezun olmuştur.

Radyo ve Televizyon Bölümü’nde üniversite okumak isteyen Uzunboy, sosyal medyada arkadaşı Can’la birlikte yaptığı komik skeçlerle tanınmaya başlamıştır. Bu skeçler çok ilgi görmüş ve Uzunboy’un hayran kitlesi her geçen gün büyümüştür.

Emre Uzunboy Kimdir Nerelidir Kaç Yaşındadır

Anne ve babasının desteğini arkasında hisseden Uzunboy, sempatik kişiliğiyle hem Youtube hem de Instagram’da çok sayıda takipçiye sahip olmuştur. Arkadaşlarıyla birlikte hazırladığı videolar Youtube’da binlerce izlenme almıştır.

Survivor AllStar 2024 Batuhan Karacakaya kimdir kaç yaşında aslen nereli? Survivor AllStar 2024 Batuhan Karacakaya kimdir kaç yaşında aslen nereli?

Emre Uzunboy Kimdir Nerelidir Kaç Yaşındadır (1)

Okul haricinde vaktini yakın arkadaşlarıyla birlikte geçiren Uzunboy, oyunculuğa da adım atmış ve ilk olarak Lipton reklam filminde rol almıştır. Reklam oyunculuğundan sonra ise “Yasak Elma” dizisinde oynamıştır.

Emre Uzunboy, sosyal medyada video içerikleri üretirken aynı zamanda oyunculuk da yapmaktadır. Kariyerine yeni başlamış olmasına rağmen, çok sayıda kişi tarafından takip edilmektedir. 

Emre Uzunboy kaç yaşındadır?

Emre Uzunboy 2005 doğumlu olup şuan 19 yaşındadır.

Emre Uzunboy nerelidir?

Fenomen aslen Trabzon'lu olduğu bilinmektedir.

Emre Uzunboy boyu ve kilosu kaç?

Emre Uzunboy 1.75 cm boyunda olup 68 kilogramdır.

Emre Uzunboy'un burcu nedir?

Genç oyuncu mayıs ayında doğmuş olup boğa burcudur.

Emre Uzunboy sevgilisi kim?

Özüm Yıldızeli ile sevgilidir.

Emre Uzunboy hangi dizilerde oynadı?

  • 2015-Aşk Yeniden
  • 2019-Yasak Elma

Kaynak: Haber Merkezi